Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы" № 160 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 191 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 тамызда № 3-12-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 231 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 231 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 160 «2010-2012 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-12-109 тіркелген, 2010 жылғы 18 ақпандағы аудандық «Хромтау» газетінің № 9-10 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1-тармақшасында:
кірістер
«3317086» деген цифрлар «3408715» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1576017» деген цифрлар «1627646» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақшасында:
шығындар
«3315428,1» деген цифрлар «3393257,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3–тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«-874896,1» деген цифрлар «-874186» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«0» деген цифрлар «668» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4-тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
«1700» деген цифрлар «15500» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
«1700» деген цифрлар «15500» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5-тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
«-874896,1» деген цифрлар «-874228,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6-тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті) қолдану
«874896,1» деген цирлар «874228,1» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 16-1 тарамағында:
«100000» цифрлар «151454» цифрлармен ауыстырылсын;
3) 17-тармақ:
келесі мағынадағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение № 160 районного маслихата от 28 декабря 2009 года "О бюджете Хромтауского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 26 июля 2010 года № 191. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 11 августа 2010 года № 3-12-123. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 231
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 231.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и подпунктом 4 пункта 2 и  пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 160 районного маслихата от 28 декабря 2009 года «О бюджете Хромтауского района на 2010-2012 годы», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-109, опубликованное 18 февраля 2010 года в районной газете «Хромтау» за № 9-10, следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3317086» заменить цифрами «3408715»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1576017» заменить цифрами «1627646»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3315428,1» заменить цифрами «3393257,1»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "-874896,1" заменить цифрами "-874186",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "0" заменить цифрами "668";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры "1700" заменить цифрами "15500",
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "1700" заменить цифрами "15500";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-874896,1" заменить цифрами "-874228,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (профицит) бюджета
цифры "874896,1" заменить цифрами "874228,1".
2) в пункте 16-1:
цифры «100000,0» заменить цифрами «151454»;
3) дополнить пункт 17 абзацем следующего содержания:

1 875
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы көрнекі жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
640
Тіркелген салық
1660
08
1
Мемлекеттік баж
7 437
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
4 750
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2 087
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
130
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
13
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалықшашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
90
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсiмдер
41 713
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін түсімдер
10 000
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 000
1
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
10 000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
15 900
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
15 900
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
15 900
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 813
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
15 813
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
15 813
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
8 600
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
8 600
1
Жерді сату
8 600
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
8 600
4
Трансферттердің түсімдері
1 627 646
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 627 646
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 627 646
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 875
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
640
Фиксированный налог
1660
08
1
Государственная пошлина
7 437
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
4 750
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2 087
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
130
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
300
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
90
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
30
2
Неналоговые поступления
41 713
01
Доходы от государственной собственности
10 000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
10 000
1
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности
10 000
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
15 900
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
15 900
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
15 900
06
Прочие неналоговые поступления
15 813
1
Прочие неналоговые поступления
15 813
Прочие неналоговые поступления в местный бюджет
15 813
3
Поступления от продажи основного капитала
8 600
03
Продажа земли и нематериальных активов
8 600
1
Продажа земли
8 600
Поступления от продажи земельных участков
8 600
4
Поступления трансфертов
1 627 646
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1627646
2
Трансферты из областного бюджета
1627646
Целевые текущие трансферты