Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 32-188 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 22 сәуірде N 2049 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 2 және 4–тармақшаларына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Заңына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27-173, 2010 жылғы 11 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген және Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 25 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 31-185, 2010 жылғы 30 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2047 нөмірімен тіркелген шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "165203266" саны "165584917" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "14539572" саны "14561557" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "150625298" саны "150984964" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" – "130270420" саны "131872005" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "26416717" саны "27048782" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области N 32-188 от 12 апреля 2010 года. Зарегистрировано департаментом юстиции Алматинской области 22 апреля 2010 года N 2049
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 и 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О внесений изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года, внесены изменения решениями Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045 и от 25 марта 2010 года N 31-185 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 марта 2010 года за N 2047) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "165203266" заменить на цифру "165584917", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "14539572" заменить на цифру "14561557";
"поступлениям трансфертов" цифру "150625298" заменить на цифру "150984964", в том числе:
трансферты из республиканского бюджета – всего цифру "130270420" заменить на цифру "131872005", из них:
целевые текущие трансферты цифру "26416717" заменить на цифру "27048782", в том числе на:

"білім беруге" "1663728" саны "1689394" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "6486388" саны "6169574" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "1107546" саны "1097477" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялардың мөлшерін ұлғайтуға" "144098" саны "164626" санына ауыстырылсын;
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "6676581" саны "6654728" санына ауыстырылсын;
"жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге" "561628" саны "576470" санына ауыстырылсын;
"жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрылымдарын ұстауға" "258435" саны "268562" санына ауыстырылсын;
"эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге" "917204" саны "917688" санына ауыстырылсын;
"Мак" операциясын өткізуге – 2397 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын;
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "30053706" саны "31023226" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беру объектілерін салу және жаңғыртуына" "2849816" саны "3819336" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "162117149" саны "162298800" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "1175812" саны "1368004" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
4) "бюджеттік несиелер" "1955612" саны "2155612" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" "779800" саны "787608" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-3287311" саны "-3279503" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "3287311" саны "3279503" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"1643542" саны "2575965" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қайтадан іске қосылған білім объектілерін ұстауға" "917839" саны "943505" санына ауыстырылсын;
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 906757 мың теңге" деген жол қосылсын.
7-тармақтағы:
"144098" саны "164626" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беруге" "132702" саны "151607" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "11396" саны "13019" санына ауыстырылсын.
8-тармақтағы:
"6486388" саны "6169574" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға" "138176" саны "106581" санына ауыстырылсын;
"облыстардың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруын орташа өңірлік деңгейге кезеңмен жеткізуге" "3796667" саны "3807989" санына ауыстырылсын;
"дәрі-дәрмек құралдарын, вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға" "343923" саны "300774" санына ауыстырылсын;
"қатерлі ісікпен науқастанушыларға химиопрепараттарды алуға – 279564 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
"В және С гепатиті вирусымен науқасшыларға дәрі-дәрмек құралдарын сатып алуға–26172 мың теңге" деген жолмен толықтырылсын.
9-тармақтағы:

"образование" цифру "1663728" заменить на цифру "1689394";
"здравоохранение" цифру "6486388" заменить на цифру "6169574";
"социальную помощь" цифру "1107546" заменить на цифру "1097477";
"выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, после среднего образования на основании государственного общеобразовательного заказа местных исполнительных органов" цифру "144098" заменить на цифру "164626";
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства" цифру "6676581" заменить на цифру "6654728";
"организацию деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" цифру "561628" заменить на цифру "576470";
"на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии" цифру "258435" заменить на цифру "268562";
"на проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "917204" заменить на цифру "917688";
добавить строку:
"на проведение операции "Мак" - 2397 тысяч тенге";
"целевые трансферты на развитие" цифру "30053706" заменить на цифру "31023226", в том числе:
"строительство и реконструкцию объектов образования" цифру "2849816" заменить на цифру "3819336".
2) "Затраты" цифру "162117149" заменить на цифру "162298800".
3) чистое бюджетное кредитование цифру "1175812" заменить на цифру "1368004", в том числе:
бюджетные кредиты "1955612" заменить на цифру "2155612";
погашение бюджетных кредитов цифру "779800" заменить на цифру "787608".
5) "дефицит" цифру "-3287311" заменить на цифру "-3279503".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "3287311" заменить на цифру "3279503".
в пункте 5:
цифру "1643542" заменить на цифру "2575965", в том числе:
"содержание вновь вводимых объектов образования" цифру "917839" заменить на цифру "943505";
добавить строку:
"реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования – 906757 тысяч тенге".
в пункте 7:
цифру "144098" заменить на цифру "164626", в том числе по:
"образованию" цифру "132702" заменить на цифру "151607";
"здравоохранению" цифру "11396" заменить на цифру "13019".
в пункте 8:
цифру "6486388" заменить на цифру "6169574", в том числе:
"закуп противотуберкулезных препаратов" цифру "138176" заменить на цифру "106581";
"поэтапное доведение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи областей до среднерегионального уровня" цифру "3796667" заменить на цифру "3807989";
"закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов" цифру "343923" заменить на цифру "300774";
строку "закуп химиопрепаратов онкологическим больным – 279564 тысячи тенге" исключить;
добавить строку:
"закуп лекарственных средств для больных вирусными гепатитами В и С – 26172 тысяч тенге".
в пункте 9:

төртінші "Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу үшін және жол жүруін қамтамасыз етуге – 471498 мың теңге" деген абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 609234 мың теңге".
13-тармақтағы:
"6676581" саны "6654728" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың бағасын арзандатуға" "1169770" саны "1147917" санына ауыстырылсын.
14-тармақтағы:
"256338" саны "266377" санына ауыстырылсын;
"42400" саны "43160" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"10133845" саны "10143845" санына ауыстырылсын;
"978074" саны "1006572" санына ауыстырылсын.
15-тармақтағы:
"917204" саны "902354" санына ауыстырылсын.
18-тармақтағы:
"5736585" саны "6695695" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"2981094" саны "2968734" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"214400" саны "219821" санына ауыстырылсын.
26-тармақтағы:
"4474016" саны "3232037" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

четвертый абзац: "обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне – 471498 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 609234 тысячи тенге".
в пункте 13:
цифру "6676581" заменить на цифру "6654728", в том числе на:
"удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ" цифру "1169770" заменить на цифру "1147917".
в пункте 14:
цифру "256338" заменить на цифру "266377";
цифру "42400" заменить на цифру "43160".
в пункте 17:
цифру "10133845" заменить на цифру "10143845";
цифру "978074" заменить на цифру "1006572".
в пункте 15:
цифру "917204" заменить на цифру "902354";
в пункте 18:
цифру "5736585" заменить на цифру "6695695".
в пункте 19:
цифру "2981094" заменить на цифру "2968734".
в пункте 21:
цифру "214400" заменить на цифру "219821".
в пункте 26:
цифру "4474016" заменить на цифру "3232037".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.

8. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 21-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 26-қосымшасы жойылсын.
14. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Ахметжанов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Алматы облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының
бастығы                                    Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2010 жылғы 12 сәуір
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 12 сәуірдегі
"Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 32-188 шешіміне
1-қосымша
"Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы"
N 26-162 шешіміне
1-қосымша
Алматы облысының 2010 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

8. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 21 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 26 к указанному решению исключить.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Х. Ахметжанов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования
Алматинской области                        Сатыбалдина Нафиса Тулековна
12 апреля 2010 года
Приложение 1
Утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 12 апреля
2010 года N 32-188 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного маслихата
от 9 декабря 2009 года N 26-162
"Об областном бюджете Алматинской
области на 2010-2012 годы
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

17275
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
32
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
207905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
773017
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
773017
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61319
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2135
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
609563
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22822865
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11150417
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11150417
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму

17275
031
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) для выплаты
единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненных к ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас (отставка),
проходившим военную службу в период с 22
июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной Войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из
областного бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) для выплаты
единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненных к ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас (отставка),
проходившим военную службу в период с 22
июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 гг." или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной Войне
207905
9
Прочие услуги в области социальной
помощи и социального обеспечения
773017
256
Управление координации занятости и
социальных программ области
773017
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
обеспечения занятости и реализации
социальных программ для населения
61319
008
Материально-техническое оснащение
государственных органов
2135
005
Капитальный, текущий ремонт объектов
социального обеспечения в рамках
реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
100000
113
Целевые текущие трансферты из местных
бюджетов
609563
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22822865
1
Жилищное хозяйство
11150417
271
Управление строительства области
11150417
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам из
республиканского бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) на
строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного
фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие бюджетам из
областного бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) на
строительство и (или) приобретение жилья
государственного коммунального жилищного
фонда

420572
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
9597000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
546845
2
Коммуналдық шаруашылық
11672448
271
Облыстың құрылыс басқармасы
200000
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
200000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
11472448
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98767
002
Ақпараттық жүйелер құру
60000
004
Елді мекендерді газдандыру
724750
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1448
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2968734
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді аббаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2146213
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді аббаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы даму трансферттер
804052
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді аббаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1537587
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді аббаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1037848
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
46000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

420572
027
Целевые трансферты на развитие из
республиканского бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) на
на развитие, обустройство и (или)
приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
9597000
031
Целевые трансферты на развитие из
областного бюджета бюджетам районов
(городов областного значения) на
на развитие, обустройство и (или)
приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
546845
2
Коммунальное хозяйство
11672448
271
Управление строительства области
200000
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие коммунального хозяйства
200000
279
Управление энергетики и коммунального
хозяйства области
11472448
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
энергетики и коммунального хозяйства
98767
002
Создание информационных систем
60000
004
Газификация населенных пунктов
724750
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1448
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие системы водоснабжения
2968734
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного значения)
на ремонт инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройства
населенных пунктов в рамках реализации
стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
2146213
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов
областного значения) на ремонт
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры и благоустройства
населенных пунктов в рамках реализации
стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
804052
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках
1537587
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам
районов (городов областного значения)
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках
1037848
108
Разработка и экспертиза
технико-экономических обоснований
местных бюджетных инвестиционных
проектов и концессионных проектов
46000
113
Целевые текущие трансферты из местных
бюджетов

266377
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
15334
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2073100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1382067
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691033
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
819891
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
819891
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
28313
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27503
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
810
271
Облыстың құрылыс басқармасы
525885
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45443
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
160
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар салдарын жою үшін ағымдағы шығындарға іс-шаралар өткізу
480282
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
265693
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22722
003
Ақпараттық жүйелер құру
20000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3150
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210926
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкімшілік аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

266377
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15334
258
Управление экономики и бюджетного
планирования области
2073100
009
Целевые текущие трансферты из
республиканского бюджета бюджетам
районов (городов областного значения)
на финансирование социальных проектов
в поселках, аулах (селах), аульных
(сельских) округах в рамках реализации
стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
1382067
010
Целевые текущие трансферты из областного
бюджета бюджетам районов (городов
областного значения) на финансирование
социальных проектов в поселках, аулах
(селах), аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
691033
11
Промышленность, архитектурная,
градостроительная и строительная
деятельность
819891
2
Архитектурная, градостроительная и
строительная деятельность
819891
267
Управление государственного
архитектурно-строительного контроля
области
28313
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в сфере
государственного
архитектурно-строительного контроля
27503
004
Материально-техническое оснащение
государственных органов
810
271
Управление строительства области
525885
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
строительства
45443
006
Материально-техническое оснащение
государственных органов
160
123
Проведение мероприятий на текущие расходы
по ликвидации последствий чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера, устранению ситуаций, угрожающих
политической, экономической и социальной
стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью
людей, общереспубликанского либо
международного значения за счет целевых
трансфертов из бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы
480282
272
Управление архитектуры и
градостроительства области
265693
001
Услуги по реализации государственной
политики в области архитектуры и
градостроительства на местном уровне
22722
003
Создание информационных систем
20000
005
Материально-техническое оснащение
государственных органов
3150
113
Целевые текущие трансферты из местных
бюджетов
210926
125
Целевые текущие трансферты бюджетам
районов (городов областного значения) на
текущие расходы по ликвидации последствий
чрезвычайных ситуаций природного характера
и техногенного характера, устранению
ситуаций, угрожающих политической,
экономической и социальной стабильности
административно-территориальной единицы,
жизни и здоровью людей,
общереспубликанского либо международного
значения за счет целевых трансфертов из
бюджетов областей, городов
республиканского значения, столицы