Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2010 жылғы 30 қарашадағы N 38-219 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2010 жылы 08 желтоқсанда 2063 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабы 1-тармағына, 2-тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы "2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы" N 1274 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне (2009 жылғы 25 желтоқсанда Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2041 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 4-5 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 28 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 27-173, 2010 жылғы 11 ақпанда Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2045 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 11 наурыздағы N 32 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 25 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 31-185, 2010 жылғы 30 наурыздағы Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2047 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 сәуіріндегі N 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 32-188, 2010 жылғы 22 сәуірдегі Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2049 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 52 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 6 мамырдағы N 54 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 16 маусымдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 34-201, 2010 жылғы 25 маусымдағы Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2055 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 1 шілдедегі N 78 "Жетісу" газеттерінде жарияланған, Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 16 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 36-209, 2010 жылғы 25 тамыздағы Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2058 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 4 қыркүйектегі N 103 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 4 қыркүйектегі N 103 "Жетісу" газеттерінде жарияланған және Алматы облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 37-212, 2010 жылғы 27 қазандағы Алматы облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2059 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 9 қарашадағы N 128 "Огни Алатау" және 2010 жылғы 9 қарашадағы N 129 "Жетісу" газеттерінде жарияланған шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта төмендегі жолдар бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 30 ноября 2010 года N 38-219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 декабря 2010 года N 2063
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 N 1274 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год", Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 год" (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 25 декабря 2009 года за N 2041, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2010 года N 4-5 и "Жетісу" от 19 января 2010 года N 8, внесены изменения решениями Алматинского областного маслихата от 28 января 2010 года N 27-173 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 11 февраля 2010 года за N 2045, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 11 марта 2010 года N 32 и "Жетісу" от 11 марта 2010 года N 32, от 25 марта 2010 года N 31-185 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 30 марта 2010 года за N 2047, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 апреля 2010 года N 43 и "Жетісу" от 6 апреля 2010 года N 43, от 12 апреля 2010 года N 32-188 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 22 апреля 2010 года за N 2049, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 мая 2010 года N 54 и "Жетісу" от 29 апреля 2010 года N 52, от 16 июня 2010 года N 34-201 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 25 июня 2010 года за N 2055, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 1 июля 2010 года N 78 и "Жетісу" от 1 июля 2010 года N 78, от 16 августа 2010 года N 36-209 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 25 августа 2010 года за N 2058, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 сентября 2010 года N 103 и "Жетісу" от 4 сентября 2010 года N 103 и от 13 октября 2010 года N 37-212 "О внесений изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2009 года N 26-162 "Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы" зарегистрировано в Департаменте Юстиции Алматинской области в Государственном реестре нормативных правовых актов 27 октября 2010 года за N 2059, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 9 ноября 2010 года N 128 и "Жетісу" от 9 ноября 2010 года N 129) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "167009156" саны "167407452" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "148979733" саны "149378029" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" – "129464191" саны "129862487" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы мақсатты трансферттер" "27950164" саны "28405894" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар" "6520749" саны "6974704" санына;
төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"миграциялық полицияның қосымша штаттық санын ұстауға және материалдық-техникалық қамтамасыздандыру, оралмандарды құжаттандыру, оралмандарды біріктіру, бейімдеу және уақытша орналастыру орталығына – 1775 мың теңге";
"дамытуға арналған мақсатты трансферттер" "27714032" саны "27656596" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"білім беру объектілерін салу және жаңғыртуына" "3998208" саны "4011904" санына ауыстырылсын;
"білім беру объектілерін сейсмикасын күшейтуге" "422577" саны "427447" санына ауыстырылсын;
"спорт объектілерінің құрылысына" "1281189" саны "1205189" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "164520721" саны "164929469" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "373975" саны "5914211" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер – 1161583 мың теңге" деген сөздер "бюджеттік кредиттер - 6863583 мың теңге" деген сөздерге ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу – 787608 мың теңге" деген сөздер "бюджеттік кредиттерді өтеу – 949372 мың теңге" деген сөздерге ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-3279503" саны "-8830191" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "3279503" саны "8830191" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"421486" саны "417582" санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"456962" саны "453842" санына ауыстырылсын;
"90049" саны "90122" санына ауыстырылсын.
13-тармақтағы:
"6520749" саны "6974704" санына ауыстырылсын;
"3859419" саны "4372660" санына ауыстырылсын;
"477446" саны "418160" санына ауыстырылсын.
17-тармақтағы:
"6114336" саны "6024301" санына ауыстырылсын;
"1133616" саны "1104835" санына ауыстырылсын.
17-1 тармағымен толықтырылсын:
"2010 жылға арналған облыстық бюджетте үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешенінің құрылысына кредит беруге 5700000 мың теңге қаражат ескерілсін".
18-тармақтағы:
"6298632" саны "6448404" санына ауыстырылсын.
19-тармақтағы:
"3813972" саны "3807488" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"205000" саны "223425" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"648971" саны "650971" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"7349691" саны "7348561" санына ауыстырылсын.

1) "Доходы" цифру "167009156" заменить на цифру "167407452", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "148979733" заменить на цифру "149378029";
"трансферты из республиканского бюджета - всего" цифру "129464191" заменить на цифру "129862487", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "27950164" заменить на цифру "28405894", в том числе:
"субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства цифру "6520749" заменить на цифру "6974704";
добавить строку:
"на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов, Центров временного размещения оралманов и адаптации и интеграции оралманов - 1775 тысяч тенге";
"целевые трансферты на развитие" цифру "27714032" заменить на цифру "27656596", в том числе:
"строительство и реконструкция объектов образования" цифру "3998208" заменить на цифру "4011904";
"сейсмоусиление объектов образования" цифру "422577" заменить на цифру "427447";
"строительство объектов спорта" цифру "1281189" заменить на цифру "1205189";
2) "Затраты" цифру "164520721" заменить на цифру "164929469";
3) чистое бюджетное кредитование цифру "373975" заменить на цифру "5914211", в том числе:
бюджетные кредиты цифру "1161583" заменить на цифру "6863583";
погашение бюджетных кредитов цифру "787608" заменить на цифру "949372";
5) "дефицит" цифру "-3279503" заменить на цифру "-8830191";
6) финансирование дефицита бюджета" цифру "3279503" заменить на цифру " 8830191";
в пункте 5:
цифру "421486" заменить на цифру "417582";
в пункте 9:
цифру "456962" заменить на цифру "453842";
цифру "90049" заменить на цифру "90122";
в пункте 13:
цифру "6520749" заменить на цифру "6974704";
цифру "3859419" заменить на цифру "4372660";
цифру "477446" заменить на цифру "418160".
в пункте 17:
цифру "6114336" заменить на цифру "6024301";
цифру "1133616" заменить на цифру "1104835";
добавить пункт 17-1:
"Учесть в областном бюджете 2010 года средства на кредитование строительства жилого комплекса, строящегося с участием дольщиков в Алматинской области в сумме 5700000 тысяч тенге";
в пункте 18:
цифру "6298632" заменить на цифру "6448404";
в пункте 19:
цифру "3813972" заменить на цифру "3807488";
в пункте 20:
цифру "205000" заменить на цифру "223425";
в пункте 22:
цифру "648971" заменить на цифру "650971";
в пункте 24:
цифру "7349691" заменить на цифру "7348561";

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Баймұханбетов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Алматы облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нәфиса Төлекқызы Сатыбалдина
2010 жылғы 30 қараша
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 30 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 38-219 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Алматы облысының 2010 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Б. Баймуханбетов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдық
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования Алматинской области           Сатыбалдина Нафиса Тулековна
30 ноября 2010 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 30 ноября
2010 года N 38-219 "О внесений
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

576470
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
177244
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін
7783
2
Қаржылық қызмет
185349
257
Облыстың қаржы басқармасы
185349
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90721
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолғы талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
51765
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
17000
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
5250
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
135289
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
135289
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121510
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13779
02
Қорғаныс
1532699
1
Әскери мұқтаждар
24321
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
24321
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16243
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
8078
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1508378
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1071726
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27479
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
8442
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
380649
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
655156
271
Облыстың құрылыс басқармасы
436652
036
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
436652
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4905070
1
Құқық қорғау қызметi
4905070

576470
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
177244
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
7783
2
Финансовая деятельность
185349
257
Управление финансов области
185349
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
90721
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
51765
009
Организация приватизации коммунальной собственности
17000
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
5250
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20613
5
Планирование и статистическая деятельность
135289
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
135289
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
121510
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
13779
02
Оборона
1532699
1
Военные нужды
24321
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
24321
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16243
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8078
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1508378
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
1071726
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
27479
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
8442
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
380649
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
655156
271
Управление строительства области
436652
036
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
436652
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4905070
1
Правоохранительная деятельность
4905070

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4905070
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3880886
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2350
006
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
61092
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарықтандыру
901163
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
55407
016
"Мак" операциясын өткізу
2397
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
1507
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
268
04
Бiлiм беру
25685696
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
906757
261
Облыстың білім беру басқармасы
906757
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
906757
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3803814
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1133081
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
957244
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
175837
261
Облыстың білім беру басқармасы
2670733
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
685578
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
483547
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
943505
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
271313
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3323407
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
124426
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
124426
261
Облыстың білім беру басқармасы
3198981
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4905070
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3880886
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2350
006
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
61092
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
901163
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
55407
016
Проведение операции "Мак"
2397
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
1507
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
268
04
Образование
25685696
1
Дошкольное воспитание и обучение
906757
261
Управление образования области
906757
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
906757
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3803814
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1133081
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
957244
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
175837
261
Управление образования области
2670733
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
685578
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
483547
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
943505
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений начального, основного, среднего и общего среднего образования
271313
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3323407
253
Управление здравоохранения области
124426
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
124426
261
Управление образования области
3198981
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования

3198981
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
789150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23240
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
23240
261
Облыстың білім беру басқармасы
765910
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
203422
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
562488
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16862568
261
Облыстың білім беру басқармасы
9828080
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51733
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9893
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3942
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
86410
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
366416
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
100627
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
121838
014
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық жарақтандыруы
980
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
753100
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378084
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7767748

3198981
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
789150
253
Управление здравоохранения области
23240
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
23240
261
Управление образования области
765910
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
203422
060
Подготовка и переподготовка кадров
562488
9
Прочие услуги в области образования
16862568
261
Управление образования области
9828080
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51733
002
Создание информационных систем
0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
9893
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
3942
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
86410
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
366416
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
100627
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
121838
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
753100
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
378084
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
0
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
167404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7767748
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0

125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар
19905
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7034488
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
4011904
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2436500
025
Білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
427447
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту
87547
037
Білім беру объектілерін салу және жаңғырту
71090
05
Денсаулық сақтау
28351770
1
Кең бейiндi ауруханалар
491156
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
491156
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
491156
2
Халықтың денсаулығын қорғау
572635
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
572635
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
245849
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
270419
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
55649
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
718
3
Мамандандырылған медициналық көмек
4126287
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4126287
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2905911
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
77353
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
254051
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
78950
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
439509
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
19905
271
Управление строительства области
7034488
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4011904
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2436500
025
Сейсмоусиление объектов образования Алматинской области
427447
032
Сейсмоусиление объектов образования в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
87547
037
Строительство и реконструкция объектов образования
71090
05
Здравоохранение
28351770
1
Больницы широкого профиля
491156
253
Управление здравоохранения области
491156
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
491156
2
Охрана здоровья населения
572635
253
Управление здравоохранения области
572635
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
245849
006
Услуги по охране материнства и детства
270419
007
Пропаганда здорового образа жизни
55649
017
Приобретение тест систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
3
Специализированная медицинская помощь
4126287
253
Управление здравоохранения области
4126287
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2905911
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
77353
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
254051
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
78950
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
439509
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

591903
037
Әлеуметтік сауықтандыру
25369
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3500
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
3500
2
Әлеуметтiк көмек
1326799
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1326799
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
149538
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
384000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін трансферттер
207905

591903
037
Социальная реабилитация
25369
271
Управление строительства области
3500
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3500
2
Социальная помощь
1326799
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1326799
003
Социальная поддержка инвалидов
149538
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
384000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4000
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
207905

035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
78733
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
118569
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
712198
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
712198
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61994
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2440
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
547764
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20252631
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7129136
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7129136
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
518835
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
5234576
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
789725
2
Коммуналдық шаруашылық
13123495
271
Облыстың құрылыс басқармасы
223425
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
223425
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
12900070
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98779
002
Ақпараттық жүйелер құру
42000
004
Елді мекендерді газдандыру
224205
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2416
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
78733
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
118569
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
712198
256
Управление координации занятости и социальных программ области
712198
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61994
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
2440
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
100000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
547764
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20252631
1
Жилищное хозяйство
7129136
271
Управление строительства области
7129136
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
518835
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5234576
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
789725
2
Коммунальное хозяйство
13123495
271
Управление строительства области
223425
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
223425
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
12900070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
98779
002
Создание информационных систем
42000
004
Газификация населенных пунктов
224205
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2416
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

3807488
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2146213
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
817240
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1537587
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1037848
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2330471
114
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
592594
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық маңызы бар жағдайларды жою бойынша шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
263229
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5969391
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1162550
262
Облыстың мәдениет басқармасы
854736
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20399
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
240246
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
159333
007
Театр және музыка өнерін қолдау
262329
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
980
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
171449
271
Облыстың құрылыс басқармасы
307814
016
Мәдениет объектілерін дамыту
307814
2
Спорт
3625223
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1576600
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3807488
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2146213
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
817240
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1537587
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1037848
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2330471
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
592594
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
263229
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5969391
1
Деятельность в области культуры
1162550
262
Управление культуры области
854736
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
20399
003
Поддержка культурно-досуговой работы
240246
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
159333
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
262329
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
171449
271
Управление строительства области
307814
016
Развитие объектов культуры
307814
2
Спорт
3625223
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1576600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта

851
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау
564797
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
237233
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
494446
016
Жеміс - жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерінің отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
248099
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
961391
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
10737
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жаңғырту
99453
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
10000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
83158
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
61405
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61405
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24398
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
24398
2
Су шаруашылығы
242359
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
240967
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
64500
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135410
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
41057
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1392
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1392
3
Орман шаруашылығы
579431
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
579431
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
579431
5
Қоршаған ортаны қорғау
504542
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
279770
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53458

851
010
Государственная поддержка племенного животноводства
564797
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
237233
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
494446
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
248099
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
961391
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
10737
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
99453
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
10000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83158
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
61405
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
61405
271
Управление строительства области
24398
020
Развитие объектов сельского хозяйства
24398
2
Водное хозяйство
242359
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
240967
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
64500
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
135410
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
41057
255
Управление сельского хозяйства области
1392
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1392
3
Лесное хозяйство
579431
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
579431
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
579431
5
Охрана окружающей среды
504542
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
279770
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
53458

008
Қоршаған ортаны қорғау жөнінде іс-шаралар
224167
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2145
271
Облыстың құрылыс басқармасы
224772
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
224772
6
Жер қатынастары
162318
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
162318
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29773
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128332
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3853
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары жөнiндегi өзге де қызметтер
7637589
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5564489
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
4380424
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
902354
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266377
028
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
15334
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2073100
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1382067
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691033
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
843031
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
843031

008
Мероприятия по охране окружающей среды
224167
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
2145
271
Управление строительства области
224772
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
224772
6
Земельные отношения
162318
251
Управление земельных отношений области
162318
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
29773
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
128332
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
3853
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7637589
255
Управление сельского хозяйства области
5564489
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
4380424
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
902354
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
266377
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15334
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2073100
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1382067
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
691033
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
843031
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
843031

267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
30673
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29363
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1310
271
Облыстың құрылыс басқармасы
546665
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46943
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1140
050
Төтенше жағдайлар нәтижесінде зардап шеккен әлеуметтік сала объектілерін және азаматтардың тұрғын үйлерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
12000
113
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6300
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
480282
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
265693
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22722
003
Ақпараттық жүйелер құру
20000
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3150
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
210926
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған (аудандық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8895
12
Көлiк және коммуникация
7475490
1
Автомобиль көлiгi
4350291
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4350291
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4237504
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
112787
4
Әуе көлiгi
225566
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
225566
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
225566
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
30673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
29363
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1310
271
Управление строительства области
546665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
46943
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1140
050
Мероприятия по восстановлению объектов социальной сферы и жилья граждан пострадавших в результате чрезвычайных ситуаций
12000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6300
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
480282
272
Управление архитектуры и градостроительства области
265693
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22722
003
Создание информационных систем
20000
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
3150
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
210926
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
8895
12
Транспорт и коммуникации
7475490
1
Автомобильный транспорт
4350291
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4350291
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4237504
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
112787
4
Воздушный транспорт
225566
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
225566
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
225566
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций

2899633
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899633
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27066
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
354000
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1856
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1249834
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
798399
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
382425
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерінен берілген нысаналы трансферттер есебінен жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар, әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және сипаттағы төтенше
33053
125
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53000
13
Басқалар
1790527
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
147734
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
147734
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59034
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін даму нысаналы трансферттер
87700
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6800
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
6800
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6800
9
Басқалар

2899633
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899633
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
27066
002
Развитие транспортной инфраструктуры
354000
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
1856
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1249834
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
798399
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
382425
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
33053
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
53000
13
Прочие
1790527
1
Регулирование экономической деятельности
147734
265
Управление предпринимательства и промышленности области
147734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
59034
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
1000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
87700
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6800
265
Управление предпринимательства и промышленности области
6800
011
Поддержка предпринимательской деятельности
6800
9
Прочие

257
Облыстың қаржы басқармасы
927120
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
777808
018
149312
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 30 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 38-219 шешіміне
2-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
4-қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010
жылдарға мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
(мың теңге)
N
Аудан
(облыс-
тық
мәні
бар
қала)
атауы
Барлы-
ғы
республикалық бюджеттен алынатын
трансферттер есебінен
облыстық
бюджет
есебінен
биоло-
гия
каби-
нетте-
рін
сатып
алуға
мектеп-
терге
линга-
фондық
және
мульти-
медия-
лық
каби-
неттер
жасау-
ға
"Өзін-өзі
тану" пәні
бойынша
мектепке
дейінгі
білім беру
ұйымдарын,
орта білім
беру,
техникалық
және
кәсіптік
білім беру,
орта
білімнен
кейінгі
білім беру
ұйымдарын,
біліктілікті
арттыру
институт-
тарын оқу
материалдары
мен
қамтамасыз
етуге
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
ұйымда-
рында
мемле-
кеттік
білім
беру
тапсы-
рыста-
рын
іске
асыру-
ға
Жаңа-
дан
іске
қосыла-
тын
білім
беру
объек-
тіле-
рін
ұстау-
ға
білім
беруді
ақпа-
раттан-
дыруға
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
мекеме-
лерін
күрде-
лі
жөндеу
бала-
бақша-
лар
мектеп-
тер
1
Ақсу

257
Управление финансов области
927120
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
777808
018
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
149312
Приложение 2
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 30 ноября
2010 года N 38-219 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного
Маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Приложение 4
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на реализацию Государственной программы развития
образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы
(тыс.тенге)
N
Наиме-
нова-
ние
Всего
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
за счет
средств
областного
бюджета
на
приоб-
рете-
ние
кабине-
тов
биоло-
гии
на
приоб-
рете-
ние
линга-
фонных
и
мульти-
медий-
ных
кабине-
тов
на
обеспечение
учебными
материалами
дошкольных
организаций
образования,
организаций
среднего,
технического
и
профессио-
нального,
после-
среднего
образования,
институтов
повышения
квалификации
по предмету
"Самопознание"
на
реали-
зацию
госу-
дарс-
твен-
ного
обще-
образо-
ватель-
ного
заказа
в
дошколь-
ных
органи-
зациях
образо-
вания
на
содер-
жание
вновь
вводи-
мых
объек-
тов
образо-
вания
на
инфор-
матиза-
цию
образо-
вания
на
капи-
таль-
ный
ремонт
ДДУ
дет-
сады
школы
1
Аксус-
кий

154605
142503
18
Талдықорған қ.
224680
224680
19
Текелі қ.
7200
7200
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 30 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 38-219 шешіміне
8-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
15-қосымша
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттерінің
сомасын бөлу
N рн
Аудан (облыстық мәні бар қала)
атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
223425
1
Қарасай
218425
2
Талдықорған қ.
5000
Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 30 қарашадағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 38-219 шешіміне
9-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
17-қосымша
Республикалық бюджет есебінен тұрғын үй салуға аудандар мен
қалалар бюджеттеріне берілетін кредиттер сомасын бөлу
N рн
Аудан
(облыстық мәні
бар қала)
атауы
Барлығы
соның ішінде
республикалық
бюджеттен
жергілікті
бюджеттен
Барлығы

154605
142503
18
г.Талдыкорган
224680
224680
19
г.Текели
7200
7200
Приложение 8
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 30 ноября
2010 года N 38-219 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Приложение 15
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на
развитие объектов коммунального хозяйства за счет средств
областного бюджета
N пп
Наименование района
(города областного значения)
Сумма
(тыс.тенге)
Всего
223425
1
Карасайский
218425
2
г.Талдыкорган
5000
Приложение 9
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 30 ноября
2010 года N 38-219 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Алматинского областного
маслихата от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Приложение 17
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2010-2012 годы"
Распределение бюджетных кредитов на строительство жилья
бюджетам районов и городов
(тыс.тенге)
N пп
Наименование
района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
областной бюджет
Всего