"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 27-4 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 08 сәуірінде 100 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109-баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-3 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-96 болып тіркелген, 2010 жылдың 27 қаңтарында № 4 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «12299001» сандары «13058174» сандарымен ауыстырылсын;
«2914562» сандары «2993072» сандарымен ауыстырылсын;
«8524415» сандары «9205078» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «12626001» сандары «13414939» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-327000» сандары «-356765» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы «327000» сандары «356765» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2009 года № 25-3 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 31 марта 2010 года N 27-4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 08 апреля 2010 года за № 100. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2009 года № 25-3 «О городском бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-96, опубликовано 27 января 2010 года в газете «Жамбыл Тараз» № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «12299001» заменить цифрами «13058174»;
цифры «2914562» заменить цифрами «2993072»;
цифры «8524415» заменить цифрами «9205078»;
в подпункте 2) цифры «12626001» заменить цифрами «13414939»;
в подпункте 5) цифры «-327000» заменить цифрами «-356765»;
в подпункте 6);
в первом абзаце цифры «327000» заменить цифрами «356765»;

төртінші абзацтағы «0» саны «29765» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты                    Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихатының хатшысы
Ж. Бөлекбаев                               Ө. Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 27-4 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 25-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

в четвертом абзаце цифру «0» заменить цифрами «29765».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Ж. Булекбаев                               У. Байшигашев
Приложение к решению
Таразского городского маслихата
№ 27-4 от 31 марта 2010 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 25-3 от 25 декабря 2009 года
Бюджет города Тараза на 2010 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
332000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
72500
006
Тұрғын үй көмегі
205666
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39199
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13000
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
56803
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52705
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
242500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
40000
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
16856
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
210597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
25000
008
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
25000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64138
001
Жергілікті деңгейде облысты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61668
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2470
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3134107
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
5000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2110637
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
586000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға кредит беру
854973
019
Тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
669664
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
153909
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8640
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту

002
Программа занятости
332000
005
Государственная адресная социальная помощь
72500
006
Жилищная помощь
205666
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39199
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13000
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
56803
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52705
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
242500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40000
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16856
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
210597
464
Отдел образования района (города областного значения)
25000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
25000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
61668
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2470
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3134107
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2110637
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
854973
019
Строительство жилья
669664
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
153909
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8640
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров