Қала көшесіне жаңа атау беру туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 36-17 Шешімі және Тараз қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 1089 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қаңтарында 6-1-122 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабы 4) тармақшасының негізінде Тараз қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Тараз қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1 Тараз қаласының «Гидрокешен» алқабындағы Оспанәлі Иманалиев көшесінің батыс жағында, параллель орналасқан жалғыз, жаңа көшеге Рахмет Жанғазыұлы Жолаев есімі берілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының                            Тараз қалалық
әкімі                                      мәслихатының хатшысы
Б.Орынбеков                                Ө.Байшығашев
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Қ.Болысбаев

О присвоении нового наименования улице города
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2010 года № 36-17 и Постановление Акимата города Тараз от 23 декабря 2010 года за № 1089. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 25 января 2011 года за номером 6-1-122
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 4) статьи-13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя Жолаева Рахмета Жангазиевича единственной новой улице, расположенной параллельно с западной стороны улицы Оспанали Иманалиева в массиве «Гидрокомплекс» города Тараз.
2. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Секретарь Таразского
города Тараз                               городского маслихата
Б.Орынбеков                                У.Байшигашев
Председатель сессии
Таразского городского маслихата
К.Болысбаев