2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 қаңтарда № 6-2-123 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 165 707 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 749 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 548 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 862 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 4 379 452 мың теңге;
2) шығындар –5 175 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 198 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 970 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 7 362 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 7 362 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 41 834 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитты) қаржыландыру – 41 834 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Байзак аудандық мәслихатының 2011.04.07 № 39-2; 2011.04.27 № 40-2; 2011.09.05 № 43-2; 2011.11.07 № 45-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 3179952 мың теңге белгіленген.
2011 – 2013 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 12 400 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Байзак аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 43-2; 2011.11.07 № 45-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
4.“Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес 2011 – 2013 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2010 года № 36-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 января 2011 года за № 6-2-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 165 707 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 749 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 548 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 862 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 379 452 тысяч тенге;
2) затраты –5 175 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 198 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 970 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 772 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 362 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 362 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 41 834 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 41 834 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Байзакского районного маслихата от 07.04.2011 № 39-2; 27.04.2011 № 40-2; 05.09.2011 № 43-2; 07.11.2011 № 45-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Объем субвенции передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2011 год установлено в размере 3 179 952 тысяч тенге.
Установить на 2011 – 2013 годы норматив распределения в районный бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 12 400 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Байзакского районного маслихата от 05.09.2011 № 43-2; 07.11.2011 № 45-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. В соответствии со статьей-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года “О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий” на 2011 – 2013 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждении и организации социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере 25 процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2011 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған жерді және материалдық емес активтерді сатудан ауданның бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Молдабеков                              А. Унетаева
Байзақ аудандық маслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Байзақ аудандық мәслихатының 2011.11.07 № 45-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
2011 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

5. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год утвердить согласно приложению 4.
6. Размеры поступлений в 2011 году от продажи земли и нематериальных активов утвердить в соответствии с приложением 5.
7. Перечень бюджетных программ на 2011 год по аульным (сельским) округам утвердить согласно приложению-6.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Молдабеков                              А. Унетаева
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 36-4
Районный бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение-1 в новой редакции внесенной решением Байзакского районного маслихата от 07.11.2011 № 45-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
2011 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

333
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3
003
Жерді және материалдық емес активтерді сату
3
131
Жерді сату
18 824
32
Материалдық емес активтерді сату
0
Байзақ аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 6 - қосымша
2011 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
№ п/п
Ауданның ауылдық (селолық) округтері
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету
003 "Мұқтаж азаматтарға ұйінде әлеуметтік көмек көрсету"
005 "Ауылдық(селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
014"Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
023"Мемлекеттік органдардың кұрделі шығыстары"
1
Жалғыз төбе

333
Поступления от продажи основного капитала
3
003
Продажа земли и нематериальных активов
3
131
Продажа земли
3 2
Продажа нематериальных активов
0
Приложение 6
к решению Байзакского районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 36-4
Перечень бюджетных программ на 2011 год по аульным (сельским) округам Байзакского района тыс тенге
№ п/п
Наименование сельских округов
Наименование программ
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Жалгызтобе