Мадемаров Нұрәлінің есімін көше атына беру туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Тоғыскент ауылдық аймағы әкімінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 24 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарында 6-9-110 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Тоғызкент ауылындағы Тоғызкент көшесінің тұрғындарының пікірін ескере отырып және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4 тармақшасына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Тоғызкент ауылдық аймағына қарасты Тоғызкент ауылындағы Тоғызкент көшесі Мадемаров Нұрәлінің атындағы көшесі болып өзгертілсін;
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық аймақ әкімі                        А.Ермашов

О переименовании улицы именем Мадемаров Нурали
Решение Акима Тогыскенского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 17 декабря 2010 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 20 января 2011 года за № 6-9-110
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
С учетам мнений население улицы Тогызкент село Тогызкент и согласно Закону Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года статья 14 пункт 4 «Об административно-территориальным устройстве Республики Казахстан» РЕШАЮ:
1. Улицу Тогызкент Тогызкентского аула Тогызкентского аульного округа переименовать на улицу Мадемаров Нурали.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким аульного округа                       А.Ермашов