2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 29-2 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда 103 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1766 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мына төмендегі көлемде бекітілсін:
1)кірістер 6 707 322 мың теңге;
салықтық түсімдер 1 650 407 мың теңге; салықтық емес түсімдер 22 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 43 666 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 990 929 мың теңге;
2) шығындар 6 607 787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 24 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 25 816 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1484 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңгемемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін
түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 75 203 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) -75 203 мың теңге;
қарыздар түсімі 25816 мың теңге;
қарыздарды өтеу 101484 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 465 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 2011.04.05 № 32-2; 2011.04.28 № 33-2; 2011.08.31 № 36-2; 2011.11.07 № 39-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2. 2011 жылға арналған субвенция көлемі 3 419 622 мың теңге бекітілсін.
3. 2011-2013 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландыратын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 27 декабря 2010 года № 29-2. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 30 декабря 2010 года за № 103. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011- 2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1766) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы 6 707 322 тысяч тенге;
налоговые поступления 1 650 407 тысяч тенге; неналоговые поступления 22 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 43 666 тысяч тенге;
поступление трансфертов 4 990 929 тысяч тенге;
2) затраты 6 607 787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 24 332 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 25 816 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1484 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге,
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов
государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 75 203 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита
(использование профицита) бюджета -75 203 тысяч тенге;
поступление займов 25816 тысяч тенге;
погашение займов 101484 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Шуского районного маслихата от 05.04.2011 № 32-2; от 28.04.2011 № 33-2; от 31.08.2011 № 36-2; от 07.11.2011 № 39-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить на 2011 год объем субвенции в размере 3 419 622 тысяч тенге.
3. На 2011-2013 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки, по сравнению со специалистами занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 6 202 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Шу аудандық мәслихатының 2011.04.05 № 32-2;2011.04.28 № 33-2;2011.08.31 № 36-2; 2011.12.05 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
5. 2011 жылғы аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициалық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға, ұлғайтуға бағытталатын бюджеттік бағдармаларға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбелері 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдық (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі 6 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 6 202 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Шуского районного маслихата от 28.04.2011 № 33-2; от 31.08.2011 № 36-2; от 05.12.2011 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного районного бюджета на 2011 год согласно приложения № 4.
6. Утвердить перечень районных бюджетных инвестиционных проектов (программ), а также формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2011 год согласно приложения № 5
7. Утвердить перечень выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула, (села), аульных (сельских) округов согласно приложения № 6.

8. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Н. Ибраимов                                Б.Cаудабаев
Шу аудандық маслихатының 2011 жылғы
7 қарашадағы № 39-2 шешіміне
№ 1- қосымша
Шу аудандық маслихатының 2010 жылғы
27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне
№ 1- қосымша
2011 жылға арналған бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шу аудандық мәслихатының 2011.12.05 № 40-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года
Председатель сессии
Н. Ибраимов
Секретарь маслихата
Б.Cаудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного маслихата
от 7 ноября 2011 года № 39-2
Приложение 1
решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Районный бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в новой редакции внесенной решением Шуского районного маслихата 05.12.2011 № 40-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

24244
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37969
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
500
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16201
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
16300
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
46220
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
281223
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10496
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
10496
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270727
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23280
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
43777
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5920
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30806
006
Тұрғын үй көмегі
8500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17333
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4200
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
896
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96484
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20544
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
4939
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14048
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1302786
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2407
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2407
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

24244
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37969
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
500
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
16201
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей обучающихся на дому
16300
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
46220
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
281223
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села) аульного (сельского) округа
10496
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10496
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23280
002
Программа занятости
43777
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5920
005
Государственная адресная социальная помощь
30806
006
Жилищная помощь
8500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
17333
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4200
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
896
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96484
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20544
021
Капитальные расходы государственных органов
4939
023
Обеспечение деятельности центров занятности
14048
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1302786
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского)округа
2407
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2407
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

6560
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13600
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2662
005
Телерадио хабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1200
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2515
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1005
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20762
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8142
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8042
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
12620
001
Жергілікті деңгейде ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7805
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шікізаттың құнын иелеріне өтеу
3115
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11698
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11698
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11698
12
Көлiк және коммуникация
258000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
258000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
258000
13
Басқалар
72323
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
28000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14255
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14255
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

6560
002
Услуги по реализации государственной информационной политики через газеты и журналы
13600
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2662
005
Услуги по проведению государственной политики через телерадиовещание
1200
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2515
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1005
015
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
1510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20762
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8142
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8042
007
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
12620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
7805
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3115
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11698
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11698
001
Услуги по реализации
11698
12
Транспорт и коммуникации
258000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
258000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
258000
13
Прочие
72323
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
28000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
14255
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1484
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне
№ 4 - қосымша
2011 жылғы аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламар тізбесі
Функциональдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Шу аудандық мәслихатының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 29-2 шешіміне
5 - қосымша
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шу аудандық мәслихатының 2011.04.05 № 32-2;(2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
2011 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға, ұлғайтуға бағытталатын бюджеттік бағдарламаларға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
Инвестициялық жобалар
04
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
033
Инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу
Шу аудандық мәслихатының 2011 жылғы
7 қарашадағы № 39-2 шешіміне
№ 2 - қосымша
Шу аудандық мәслихатының 2010 жылғы
27 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне
№ 6 – қосымша
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шу аудандық мәслихатының 2011.11.07 № 39-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
(мың теңге)
Реттік саны
атауы
Бағдарлама атауы
001 Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдасты ру

008
Погашение займов местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетов
1484
Приложение № 4
к решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
Образование
471
Отдел образования, физкультуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Приложение № 5
к решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Перечень районных бюджетных инвестиционных проектов (программ), а также формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в новой редакции внесенной решением Шуского районного маслихата от 05.04.2011 № 32-2(вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
Инвестиционные проекты
04
Образование
471
Отдел образование, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно- коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие и размещение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
006
Развитие системы водоснабжения
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
032
текущие затраты из районного бюджета на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Приложение № 2
к решению Шуского районного маслихата
от 7 ноября 2011 года № 39-2
Приложение № 6
к решению Шуского районного маслихата
от 27 декабря 2010 года № 29-2
Перечень объема выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула (села), аульных (сельских) округов
Сноска. Приложение 6 в новой редакции внесенной решением Шуского районного маслихата 07.11.2011 № 39-2 (вводится в действие с 01.01.2011
тысяч тенге
Наименование
Наименование программ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного проезда учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности