Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 7 желтоқсандағы XХIХ сессиясының N 352 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 1885 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1874 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 198-199 (20783), 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 154-155 (20861-20862) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі XXIII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 294 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1877 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі N 59-60 (20844) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі N 43 (20906) санында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 мамырдағы XXIV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 301 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1880 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 5 маусымдағы N 86-87 (20871) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2010 жылғы 5 маусымдағы N 62 (20925) санында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 9 қыркүйектегі XXVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 321 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1883 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 11 қыркүйектегі N 147-148 (20931) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2010 жылғы 11 қыркүйектегі N 104 (20967) санында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы XXVIII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы XXI сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 346 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне-N 1884 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2010 жылғы 13 қарашадағы N 186-187 (20970) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2010 жылғы 13 қарашадағы N 132 (20995) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение XХIХ сессии Карагандинского областного маслихата от 7 декабря 2010 года N 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2010 года N 1885
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1874, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2009 года N 198-199 (20783), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2009 года N 154-155 (20861-20862)), в которое внесены изменения решением XXIII сессии Карагандинского областного маслихата от 9 апреля 2010 года N 294 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1877, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 апреля 2010 года N 59-60 (20844), "Индустриальная Караганда" от 20 апреля 2010 года N 43 (20906)), решением XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 27 мая 2010 года N 301 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1880, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 5 июня 2010 года N  86-87 (20871), "Индустриальная Караганда" от 5 июня 2010 года N 62 (20925)), решением XXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 9 сентября 2010 года N 321 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N  1883, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 сентября 2010 года N 147-148 (20931), "Индустриальная Караганда" от 11 сентября 2010 года N 104 (20967)), решением XXVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 26 октября 2010 года N 346 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1884, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 13 ноября 2010 года N 186-187 (20970), "Индустриальная Караганда" от 13 ноября 2010 года N 132 (20995)), следующие изменения:

119606
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
212905
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3352398
261
Облыстың білім басқармасы
2032859
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75416
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27382
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
56910
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
597389
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28663
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
43693
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
738379
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
249641
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108925
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106461
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1319539
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
482101
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
837438
05
Денсаулық сақтау
22514051
2
Халықтың денсаулығын қорғау
698775
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
698775
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
225505
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
327815
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
144614
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
841
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5007566
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

119606
060
Подготовка и переподготовка кадров
212905
9
Прочие услуги в области образования
3352398
261
Управление образования области
2032859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
75416
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
27382
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
56910
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
597389
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
28663
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
43693
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
738379
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
249641
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
108925
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106461
271
Управление строительства области
1319539
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
482101
037
Строительство и реконструкция объектов образования
837438
05
Здравоохранение
22514051
2
Охрана здоровья населения
698775
253
Управление здравоохранения области
698775
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
225505
006
Услуги по охране материнства и детства
327815
007
Пропаганда здорового образа жизни
144614
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
841
3
Специализированная медицинская помощь
5007566
253
Управление здравоохранения области

4196808
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1821634
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
419030
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
939601
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
463003
261
Облыстың білім басқармасы
1175383
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1175383
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1199791
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1199791
2
Әлеуметтiк көмек
1225596
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1225596
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
356096
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
324000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6225
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
374574
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер

4196808
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1821634
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
419030
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
939601
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
463003
261
Управление образования области
1175383
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1175383
271
Управление строительства области
1199791
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1199791
2
Социальная помощь
1225596
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1225596
003
Социальная поддержка инвалидов
356096
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
324000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6225
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
374574
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи

48689
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
116012
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
927989
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
927989
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88452
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
781196
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2347
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
93
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
40648
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15253
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8638345
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2929050
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2929050
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
820000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2109050
2
Коммуналдық шаруашылық
5709295
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5709295
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48055
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
731
009
Қарағанды облысының бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
537958
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1081945
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

48689
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
116012
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
927989
256
Управление координации занятости и социальных программ области
927989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88452
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
781196
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
2347
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
93
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
40648
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
15253
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8638345
1
Жилищное хозяйство
2929050
271
Управление строительства области
2929050
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
820000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2109050
2
Коммунальное хозяйство
5709295
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5709295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
48055
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
731
009
Целевые текущие трансферты бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерск
537958
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1081945
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
640
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1227005
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118631
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1028092
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
517847
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
18900
13
Басқалар
1445344
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
66586
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
66586
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65577
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1009
9
Басқалар
1378758
257
Облыстың қаржы басқармасы
116256
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
116256
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
71989
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
71989
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
787313
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
9972
014
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
540759
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
168987
016
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
67595
271
Облыстың құрылыс басқармасы
403200
051
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
403200
15
Трансферттер
34578985
1
Трансферттер
34578985
257
Облыстың қаржы басқармасы
34578985
007
Субвенциялар
19015688
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
44057
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

012
Материально-техническое оснащение государственных органов
640
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1227005
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
118631
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1028092
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
517847
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
18900
13
Прочие
1445344
1
Регулирование экономической деятельности
66586
265
Управление предпринимательства и промышленности области
66586
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
65577
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
1009
9
Прочие
1378758
257
Управление финансов области
116256
012
Резерв местного исполнительного органа области
116256
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
71989
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
71989
265
Управление предпринимательства и промышленности области
787313
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
9972
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса  2020"
540759
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
168987
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
67595
271
Управление строительства области
403200
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса  2020"
403200
15
Трансферты
34578985
1
Трансферты
34578985
257
Управление финансов области
34578985
007
Субвенции
19015688
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
44057
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

2379
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге
84710
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыруға
1395
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
1978
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
117154
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
27190
Өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру төңірегінде кенттердің, ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтардың басымдылықты жобаларын қаржыландыруға
89964
Облыстың білім беру басқармасы
2779641
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
204869
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163800
Жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға
429688
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда оқитындарға шәкіртақы мөлшерін арттыруға
292649
Кәсіби лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілінің оқытушыларын тартуға
15600
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
166205
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
111683
"Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтар алуға
1400
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
928242
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
465505
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5541056
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
439015
Дәрі-дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1171372
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
2182856
Жаңадан іске қосылған денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
166656
Жергілікті атқарушы органдар тапсырысының мемлекеттік білім беру негізінде орта білім алудан кейінгі оқытуға, кәсіби және техникалық ұйымдарда оқитындар шәкіртақы мөлшерін ұлғайтуға

2379
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведении мероприятий международного значения
84710
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
1395
На содержание, материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
1978
Управление экономики и бюджетного планирования области
117154
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
27190
На финансирование приоритетных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
89964
Управление образования области
2779641
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
204869
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163800
На содержание вновь вводимых объектов образования
429688
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
292649
На привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев
15600
На подготовку и переподготовку кадров
166205
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
111683
На приобретение оборудования для кабинетов "Самопознание"
1400
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
928242
На увеличение государственного заказа в дошкольных организациях образования
465505
Управление здравоохранения области
5541056
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
439015
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1171372
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
2182856
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
166656
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов

26590
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
1554567
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
2331216
Медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға
315708
Әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
324164
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
40648
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге
6225
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
374574
Атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге
48689
Табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
116012
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
324000
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге
781196
Облыстың мәдениет басқармасы
902956
Аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
902956
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1061180
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
1061180
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
777341
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялауға
540759
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіруге
168987
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға

26590
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1554567
Управление координации занятости и социальных программ области
2331216
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
315708
На введение стандартов социальных услуг
324164
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
40648
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6225
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
374574
На выплату государственной адресной социальной помощи
48689
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
116012
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
324000
На капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
781196
Управление культуры области
902956
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
902956
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1061180
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1061180
Управление предпринимательства и промышленности области
777341
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
540759
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
168987
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»

67595
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1619903
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
537958
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
1081945
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
2860468
Ауыл шаруашылығын дамытуға
1991930
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
355315
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
285872
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
227351
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2701
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіліктің аражігін ажырату төңірегінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы берілген қызметтерді іске асыруға
2701
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2188691
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1250997
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстауға
937694
Нысаналы даму трансферттері:
13761705
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10795223
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
504000
Денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1607536
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1199791
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
403200
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2109050
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
820000
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
4151646
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылығы басқармасы
2455917
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға
455114
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
2000803
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
510565
Көлік инфрақұрылымдарын дамытуға
510565
Бюджеттік кредиттер
1030009
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы

67595
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1619903
На поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года
537958
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1081945
Управление сельского хозяйства области
2860468
На развитие сельского хозяйства
1991930
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
355315
На проведение противоэпизотических мероприятий
285872
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
227351
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2701
На реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
2701
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2188691
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1250997
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
937694
Целевые трансферты на развитие:
13761705
в том числе:
Управление строительства области
10795223
На строительство и реконструкцию объектов образования
504000
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1607536
На строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения
1199791
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса 2020»
403200
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2109050
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
820000
На развитие теплоэнергетической системы
4151646
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2455917
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
455114
На развитие систем водоснабжения
2000803
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
510565
На развитие транспортной инфраструктуры
510565
Бюджетные кредиты
1030009
в том числе:
Управление строительства области

849000
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру шеңберiнде сыйақының нөлдiк ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
849000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
181009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер
181009
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 7 желтоқсандағы
XXIX сессиясының N 352 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2009 жылғы 12 желтоқсандағы
XXI сессиясының N 262 шешіміне
5 қосымша
2010 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы

849000
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
849000
Управление экономики и бюджетного планирования области
181009
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
181009
Приложение 3
к решению XXIX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 7 декабря 2010 года N 352
Приложение 5
к решению XXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2009 года N 262
Целевые трансферты и бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) на 2010 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего