2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 06 қаңтардағы N 01/01 қаулысы. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қаңтарда N 8-1-109 тіркелді. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 3-4/1329 хатымен)
Ескерту. Қабылданған мерзімі біткеніне байланысты күші жойылды (Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарының 2011.04.28 № 3-4/1329 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі баскару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі, жұмыс түрлері мен көлемі, қаржыландыру көзі мен қатысу мерзімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы айына екі ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Уәкілетті орган "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мәрия Қалиақпарқызы Құсайынова) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.

Об утверждении перечня предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2010 год
Постановление акимата города Караганды Карагандинской области от 06 января 2010 года N 01/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 21 января 2010 года N 8-1-109. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28 апреля 2011 года N 3-4/1329)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока, на которое было принято постановление (письмо заместителя акима города Караганды от 28.04.2011 N 3-4/1329).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2010 год, виды и объемы работ, источник финансирования и срок участия согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере двух минимальных заработных плат в месяц.
3. Уполномоченному органу Государственное Учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Кусаинова Мария Калиакпаровна) заключить с работодателями типовые договора на выполнение общественных работ.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Халел Мұқатайұлы Мақсұтовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 15 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                          В. Иванов
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 06 қаңтар
N 01/01 қаулысына қосымша
2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Қарағанды қаласы кәсіпорындарының, ұйымдарының, мекемелерінің тізбесі
N р/с
Мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыс түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі, теңге
Қатысу мерзімі, ай
1
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Максутова Халела Мукатаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 15 января 2010 года.
Исполняющий обязанности
акима города                               В. Иванов
Приложение к постановлению
акимата города Караганды
6 января 2010 года N 01/01
Перечень предприятий, организаций, учреждений города Караганды, организующих общественные работы на 2010 год
N п/п
Наименование организаций
Количество человек
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия, месяц
1
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"