Жезқазған қаласының көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 09/10 қаулысы және Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі N 24/292 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 тамызда N 8-2-120 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабы 4 тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қаласының 8 мөлтөк ауданының атаулары жоқ көшелеріне:
1) 8 мөлтек ауданының атауы жоқ көшесіне Уәйіс Байжанұлы;
2) 8 мөлтек ауданының атауы жоқ көшесіне Бабыр би;
3) 8 мөлтек ауданының атауы жоқ көшесіне Бозай-баба деген атаулар берілсін.
2. Жезқазған қаласының 30 лет Победы көшесі Жеңіс көшесіне қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының
әкімі                                      Балмағамбетов Қ.С.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Төлеуов С.Ж.
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Әбдіров Қ.С.

О наименовании и переименовании улицы города Жезказгана
Постановление акимата города Жезказгана Карагандинской области от 15 апреля 2010 года N 09/10 и решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 16 июля 2010 года N 24/292. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 2 августа 2010 года N 8-2-120
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Жезказгана ПОСТАНОВИЛ и Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам 8 микрорайона города Жезказгана наименования:
1) безымянной улице 8 микрорайона Уәйіс Байжанұлы;
2) безымянной улице 8 микрорайона Бабыр би;
3) безымянной улице 8 микрорайона Бозай–баба.
2. Переименовать улицу 30 лет Победы города Жезказгана на улицу Жеңіс.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Жезказгана                     Балмагамбетов К.С.
Председатель сессии
городского маслихата                       Тулеуов С.Ж.
Секретарь
городского маслихата                       Абдиров К.С.