2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 28/329 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-2-128 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4792819 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4245473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8205 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14814 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 524327 мың теңге;
2) шығындар – 5128670 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 308000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 308000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643851 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643851 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 308000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 335851 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011.01.31 N 29/350 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.04.07 N 30/361 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.08.18 N 32/396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.11 N 33/401 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.06 N 34/412 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 810941 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 523844 мың теңге нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер қарастырылғанын ескеру қажет, оның ішінде:
арнайы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге 12956 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 7800 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 6670 мың теңге;
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 426 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8192 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мултимедиялық кабинеттер құруға 5409 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 19284 мың теңге;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 23501 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 20000 мың теңге;

О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 28/329. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-2-128. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 4792819 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4245473 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8205 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14814 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 524327 тысяч тенге;
2) затраты – 5128670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 308000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 308000 тысяч тенге;
погашения бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -643851 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 643851 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 308000 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 335851 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 31.01.2011 N 29/350 (вводится в действие с 01.01.2011); от 07.04.2011 N 30/361 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.08.2011 N 32/396 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.11.2011 N 33/401 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.12.2011 N 34/412 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2011 год в сумме 810941 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного и республиканского бюджетов в сумме 523844 тысяч тенге, в том числе:
на введение стандартов специальных социальных услуг 12956 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" 7800 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий 6670 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 426 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 8192 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования 5409 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей 19284 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 23501 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры 20000 тысяч тенге;

Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға 2250 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидияларды беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде: жұмыспен қамту орталықтарын құруға 12318 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 19980 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға, оның ішінде: еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде 74264 мың теңге;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде: жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 308000 мың теңге;
қала аймақтық және ауданішілік тасымалдарына 3272 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу, оның ішінде: Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 308005 мың теңге.
Ескерту. 3 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011.04.07 N 30/361 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.08.18 N 32/396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.11 N 33/401 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011.04.07 N 30/361 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің шығысы құрамында 5 қосымшасына сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай селолық әкімдер аппаратының шығындары бары ескерілсін.
6. 2011 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымша сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
9. 2011 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен қаржыландырылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласындағы мекемелердің селолық жерлерде жұмыс істейтін мамандарының айлығын (тарифтік мөлшерлемелер) қалалық мекемелерде осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға көтеру ескерілсін.

на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения РК "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы 2250 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе: на создание центров занятости 12318 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 19980 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020, в том числе: в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов 74264 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья, в том числе: в рамках программы занятости 2020 308000 тысяч тенге;
на пригородные и внутрирайонные перевозки 3272 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе: в рамках Программы занятости 2020 308005 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 30/361 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.08.2011 N 32/396 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.11.2011 N 33/401 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты согласно приложению 4 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 30/361 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских Акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2011 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2011 год согласно приложению 6.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 7.
8. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
9. Учесть в бюджете города на 2011 год повышение окладов (тарифных ставок) на 25 процентов работающих в сельской местности специалистов учреждений социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с тарифными ставками специалистов городских учреждений, выполняющих такую же деятельность.

10. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 18373 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10 тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011.04.07 N 30/361 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.15 N 31/378 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.11 N 33/401 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
11. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ.С. Әбдіров
КЕЛІСІЛДІ:
“Жезқазған қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі”
мемлекеттік мекемесінің бастығы
В.А. Ставицкая
23.12.2010 жыл
Жезқазған қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының № 28/329 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған бюджет

10. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2011 год в сумме 18373 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 30/361 (вводится в действие с 01.01.2011); от 15.06.2011 N 31/378 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.11.2011 N 33/401 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата
Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
Ставицкая Виктория
“Отдел экономики и бюджетного
Александровна
планирования города Жезказгана”
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 28/329
Бюджет на 2011 год

48008
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
28724
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19284
05
Денсаулық сақтау
2250
2
Халықтың денсаулығын қорғау
2250
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2250
024
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу
2250
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
238537
2
Әлеуметтік көмек
218396
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202407
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29361
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7398
006
Тұрғын үй көмегі
867
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40973
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1690
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24837
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57654
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2996
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20953
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12318
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15989
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
15989
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20141
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20141
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

48008
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28724
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19284
05
Здравоохранение
2250
2
Охрана здоровья населения
2250
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2250
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238537
2
Социальная помощь
218396
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202407
002
Программа занятости
29361
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
7398
006
Жилищная помощь
867
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40973
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1690
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24837
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57654
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2996
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20953
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12318
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15989
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
15989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20141
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011.11.11 N 33/401 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Барлығы:
832327
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
122058
Нысаналы даму трансферттері
402269
Бюджеттік кредиттер
308000
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
122058
оның ішінде:
1
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
12956
2
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
7800
3
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
6670
4
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
426
5
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8192
6
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
5409
7
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
19284
8
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
23501
9
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
2250
10
Кадрларды кәсіптік даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға субсидияларды беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде: жұмыспен қамту орталықтарын құруға
12318
11
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
19980
12
Қала аймақтық және ауданішілік тасымалдарына
3272
Нысаналы даму трансферттері
402269
оның ішінде:
1
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
20000
2
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға, оның ішінде: еңбек ресурстарының ұтқырлығын арттыру шеңберінде
74264
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу, оның ішінде: жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде
308005
Бюджеттік кредиттер
308000
оның ішінде:
1
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде: жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде
308000
Жезқазған қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының № 28/329 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған село әкімдері аппараттарының шығындары

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11.11.2011 N 33/401 (вводится в действие с 01.01.2011).
N п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Всего:
832327
в том числе:
Целевые текущие трансферты
122058
Целевые трансферты на развитие
402269
Бюджетные кредиты
308000
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
122058
в том числе:
1
На введение стандартов специальных социальных услуг
12956
2
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
7800
3
На проведение противоэпизоотических мероприятий
6670
4
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
426
5
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8192
6
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5409
7
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19284
8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23501
9
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2250
10
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе: на создание центров занятости
12318
11
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19980
12
На пригородные и внутрирайонные перевозки
3272
Целевые трансферты на развитие
402269
в том числе:
1
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20000
2
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в том числе: в рамках повышения мобильности трудовых ресурсов
74264
3
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе: в рамках Программы занятости 2020
308005
Бюджетные кредиты
308000
в том числе:
1
На строительство и (или) приобретение жилья, в том числе: в рамках Программы занятости 2020
308000
Приложение 5
к решению XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 28/329
Затраты аппаратов сельских акимов на 2011 год

004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
"74 орамдағы 3 бес қабатты 30 пәтерлі жалға берілетін тұрғын үй құрылысының сыртқы тартылған желісі" нысанына ЖСҚ әзірлемесі
Батыс тұрғын үй ауданындағы және тұрғын үй құрылысын салу үлескілерінің инженерлік жүйесіне арналған жобаның сараптамасы және ЖСҚ әзірлемесі
Жобаның сараптамасы: "Жезқазған қаласының 7 және 8 шағын аудандары үшін суару су құбырын жүргізу және сарап станциясының құрылысы"
8 шағын аудандағы II кезектегі инженерлік жүйесінің құрылысы
74 орамда болашақта салынатын бес қабатты тұрғын үйлердің инженерлік жүйесінің құрылысы
Жезқазған қаласындағы 74 орамның жылу жүйесін қайта жаңартуға ЖСҚ әзірлемесі

004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Разработка ПСД на объект: "Наружные подводящие сети на строительство трех пятиэтажных 30-ти квартирных арендных жилых домов в квартале 74"
Разработка ПСД и экспертиза проекта на инженерные сети участков застройки ИЖС Западного жилого района
Экспертиза проекта: "Трассировка поливочного водопровода и строительство насосной станции для 7 и 8 микрорайона г. Жезказган"
Строительство инженерных сетей I этапа II очереди микрорайона 8
Строительство инженерных сетей к будущим жилым пятиэтажным домам квартала 74
Разработка ПСД на реконструкцию тепловых сетей квартала 74 города Жезказгана