Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы N 33/4 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қарашада N 8-3-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Теміртау қаласы мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 5-24/185 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Теміртау қаласы мәслихаты аппаратының 2011.04.26 N 5-24/185 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы ХХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 346, тіркелген нөмірі 1884 шешімін орындау үшін, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (тіркелген нөмірі 8-3-89, 2010 жылғы 3 ақпандағы N 5 "Теміртау", 2010 жылғы 3 ақпандағы N 5 "Зеркало" газеттерінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 11 наурыздағы 27 сессиясының N 27/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-99, 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 3 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі 28 сессиясының N 28/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-103, 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 4 "Второе счастье" газетінде жарияланған, Теміртау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі 31 сессиясының N 31/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы 23 сессиясының N 23/5 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, тіркелген нөмірі 8-3-107, 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 9 "Второе счастье" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 4 ноября 2010 года N 33/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 23 ноября 2010 года N 8-3-109. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата маслихата города Темиртау Карагандинской области от 26 апреля 2011 года № 5-24/185)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата маслихата города Темиртау от 26.04.2011 № 5-24/185).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", во исполнение решения XXVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 26 октября 2010 года N 346 "О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы", регистрационный номер 1884, городской маслихат РЕШИ:
1. Внести в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (регистрационный номер 8-3-89, опубликовано в газетах "Темиртау" от 3 февраля 2010 года N 5, "Зеркало" от 3 февраля 2010 года N 5, внесены изменения и дополнения решением 27 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 марта 2010 года N 27/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 8-3-99, опубликовано в газете "Второе счастье" от 5 апреля 2010 года N 3, внесены изменения и дополнения решением 28 сессии Темиртауского городского маслихата от 16 апреля 2010 года N 28/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 8-3-103, опубликовано в газете "Второе счастье" от 30 апреля 2010 года N 4, внесены изменения и дополнения решением 31 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 сентября 2010 года  N 31/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 23/5 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" регистрационный номер 8-3-107, опубликовано в газете "Второе счастье" от 30 сентября 2010 года N 9), следующие изменения и дополнения:

588518
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
588518
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
588518
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2109309
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2109309
004
Жалпы білім беру
1984117
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
125192
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
18936
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18936
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18936
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
563116
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
231015
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13939
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
217076
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
332101
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
332101
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
422571
2
Әлеуметтiк көмек
397869
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
330558
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
69796
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3850
006
Тұрғын үй көмегі
3920
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
74685
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1788
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21957
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30420
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4810
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
55863
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
324
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

588518
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
588518
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
588518
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2109309
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2109309
004
Общеобразовательное обучение
1984117
005
Дополнительное образование для детей и юношества
125192
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
18936
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18936
007
Организация профессионального обучения
18936
9
Прочие услуги в области образования
563116
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
231015
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13939
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
217076
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
332101
037
Строительство и реконструкция объектов образования
332101
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
422571
2
Социальная помощь
397869
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
330558
002
Программа занятости
69796
005
Государственная адресная социальная помощь
3850
006
Жилищная помощь
3920
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
74685
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1788
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
21957
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30420
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4810
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55863
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
324
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры