Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 ақпандағы N 28/212 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 09 наурызда N 8-4-170 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-161 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Балқаш өңірі" газетінде, 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5-6 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"2 875 686" сандары "2 878 350" сандарымен ауыстырылсын;
"61 280" сандары "63 944" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2 902 148" сандары "2 963 684" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
"66 462" сандары "125 334" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
"66 462" сандары "125 334" сандарымен ауыстырылсын;
"33 538" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"100 000" сандары "125 334" сандарымен ауыстырылсын;
2. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 26/199 шешімінің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшалары осы шешімінің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Шағыров
Қалалық мәслихаттың хатшысы                И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 ақпандағы
N 28/212 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 20 желтоқсандағы
N 26/199 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 февраля 2010 года N 28/212. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 09 марта 2010 года N 8-4-170. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8-4-161, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 15 января 2010 года N 5-6, "Северное Прибалхашье" от 15 января 2010 года N 5-6) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "2 875 686" заменить цифрами "2 878 350";
цифры "61 280" заменить цифрами "63 944";
в подпункте 2:
цифры "2 902 148" заменить цифрами "2 963 684";
в подпункте 5:
цифры "66 462" заменить цифрами "125 334";
в подпункте 6:
цифры "66 462" заменить цифрами "125 334";
цифры "33 538" заменить цифрой "0";
цифры "100 000" заменить цифрами "125 334";
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к решению городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/199 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        К.У. Шагиров
Секретарь городского маслихата             И.Д. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 февраля 2010 года N 28/212
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 20 декабря 2009 года N 26/199
Городской бюджет на 2010 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2558
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2558
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
189810
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
85119
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
124
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4451
006
Тұрғын үй көмегі
1462
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47040
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1518
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19321
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4703
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
8549
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
1018
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
16505
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8775
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылары мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8775
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24429
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24429
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23441
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
988
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
384591
01
Тұрғын үй шаруашылығы
116668
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19668
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19668
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
97000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
87000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

2558
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2558
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
189810
002
Программа занятости
85119
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
124
005
Государственная адресная социальная помощь
4451
006
Жилищная помощь
1462
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47040
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1518
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19321
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4703
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8549
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1018
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16505
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8775
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8775
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24429
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
23441
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
988
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
384591
01
Жилищное хозяйство
116668
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19668
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19668
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
97000
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
87000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры