2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 8-4-206 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы N 85/1-23 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.03.29 N 85/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4 126 995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 174 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 569 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 887 209 мың теңге;
2) шығындар – 4 337 609 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 74 958 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 49 958 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – алу 285 572 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 285 572 мың теңге:
қарыздар түсімі – 188 440 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 221 978 мың теңге;
бюджеттік қаржының пайдалыналатын қалдықтары – 319 110 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.08.05 N 48/371 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.09.21 N 50/383 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.12 N 51/396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.08 N 54/407 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында 977 341 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен субвенциялар көзделгені ескерілсін.

О городском бюджете на 2011-2013 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2010 года N 39/300. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 31 декабря 2010 года N 8-4-206. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2012 года N 85/1-23)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29.03.2012 № 85/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 126 995 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 174 855 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16 362 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 569 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 887 209 тысячи тенге;
2) затраты – 4 337 609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 74 958 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 49 958 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 285 572 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 285 572 тысяча тенге:
поступление займов – 188 440 тысяч тенге;
погашение займов – 221 978 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 319 110 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011); от 05.08.2011 N 48/371 (вводится в действие с 01.01.2011); от 21.09.2011 N 50/383 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.10.2011 N 51/396 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011); от 08.12.2011 N 54/407 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 977 341 тысяча тенге.

4. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 192 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-1. 2011 жылы қалалық бюджеттің құрамында 11 710 мың теңге көлемінде кәсіби даярлық, кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау, еңбек ақыны жартылай субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, көші-қонды субсидиялау, жұмыспен қамту орталықтарын құруға ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4-2. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға 16 028 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-3. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге 2 070 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-4. алынып тасталды - 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4-5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында "Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруға" 1 140 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.08.05 N 48/371 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 8 192 тысячи тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 11 710 тысячи тенге на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучение предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 16 028 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 2 070 тысяч тенге на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-4. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
4-5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 140 тысяч тенге на "Организацию внутрипоселковых (внутригородских) и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок".
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-5 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 05.08.2011 N 48/371 (вводится в действие с 01.01.2011).

5. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға 5 409 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға 71 911 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
7. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. алынып тасталды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерін 28 123 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
10. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге 6 534 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 1 560 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 1 739 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 12-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
13. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 284 466 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-тармаққа өзгертулер енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.09.21 N 50/383 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.12 N 51/396 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.08 N 54/407 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5 409 тысяча тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 71 911 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
7. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. исключен - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 28 123 тысячи тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.
10. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 6 534 тысяч тенге на введение стандартов специальных социальных услуг.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 560 тысяч тенге на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020".
12. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 1 739 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011  N 43/334(вводится в действие с 01.01.2011); от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 284 466 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.09.2011 N 50/383 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.10.2011 N 51/396 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.11.2011  N 52/399(вводится в действие с 01.01.2011); от 08.12.2011 N 54/407 (вводится в действие с 01.01.2011).

13-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына 8 193 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
14. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге 75 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
15. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға 15 660 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.09.21 N 50/383 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
16. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға 222 845 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
17. 2011 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 149 288 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.
17-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 218 440 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.06.17 N 46/354 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
18. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылға арналған резерві 200 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.11.09 N 52/399 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
19. Осы шешімнің 456 қосымшаларына сәйкес Қоңырат, Саяқ, Гүлшат кенттерінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында белгіленгендіктері ескерілсін.

13-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 8 193 тысячи тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
14. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 75 000 тысяч тенге на строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда.
15. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 15 660 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.09.2011 N 50/383 (вводится в действие с 01.01.2011).
16. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 222 845 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
17. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 149 288 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения.
17-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 218440 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17.06.2011 N 46/354 (вводится в действие с 01.01.2011).
18. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2011 год в сумме 200 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2011 N 52/399 (вводится в действие с 01.01.2011).
19. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2011 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселках Конырат, Саяк, Гулшат, согласно приложениям 456 к настоящему решению.

20. 2011 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
21. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға және бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

20. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2011 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7 к настоящему решению.
21. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 8 к настоящему решению.

22. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Р. Қойбағарова
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Сторожко
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 39/300 шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.12.08 N 54/407 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Р. Койбагарова
Секретарь городского маслихата             И. Сторожко
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2010 года N 39/300
Городской бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 08.12.2011 N 54/407 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.03.24 N 43/334 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

Сноска. Приложение 8 в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 24.03.2011 N 43/334 (вводится в действие с 01.01.2011).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда