Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XХIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХІV сессиясының 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 221 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 ақпанда N 8-5-86 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).

О внесении изменений в решение XXIII сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы"
Решение ХХIV сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 января 2010 года N 221. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 10 февраля 2010 года N 8-5-86. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізімінде тіркеу N 8-5-82, 2009 жылы 31 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-82, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2009 года N 53) следующие изменения: