2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 10 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 ақпанда N 8-5-88 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011.03.01 N 25 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (Гармашова Н.Н.) қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын және 2010 жылға берiлген тапсырыстар бойынша 200 жұмыссыз азаматтарды кәсiпорындарға, мекемелерге және ұйымдарға жiберiлсiн.

Об организации общественных работ на 2010 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 23 января 2010 года N 10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 10 февраля 2010 года N 8-5-88. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 1 марта 2011 года N 25
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 01.03.2011 N 25.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отделу занятости и социальных программ (Гармашова Н.Н.) организовать общественные работы и направить 200 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2010 год.

2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағат (күніне 8 сағат) деп белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақысы төменгі айлық еңбекақы көлемінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджет қаражатынан қаржыландырылсын.
4. Қосымшаға сәйкес 2010 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.
5. Қаражал қаласы әкiмдігінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 124 "2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күшi жойылған деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2009 жылы 17 маусымда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-71, 2009 жылғы 17 маусымда "Қазыналы өңір" газетінің 24 нөмірінде жарияланған).

2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 40 часов в неделю (8 часов в день).
3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.
4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2010 год согласно приложению.
5. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал  N 124 от 15 мая 2009 года "Об организации общественных работ на 2009 год" (зарегистрировано в управлении юстиции г. Каражал 17 июня 2009 года регистрационный номер 8-5-71, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 17 июня 2009 года за N 24).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаражал қаласы әкiмiнiң орынбасары З. Оспановаға жүктелсiн.
7. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкiмi                    Ғ. Мұқашев
Қаражал қаласы әкiмдігінің
2010 жылғы 02 сәуірдегі N 28
қаулысымен бекiтiлген
2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын кәсiпорындардың, мекемелердiң және ұйымдардың тiзiмi

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал З. Оспанову.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Мукашев
Утверждено постановлением
акимата города Каражал
от 02 апреля 2010 года N 28
ПЕРЕЧЕНЬ
предприятий, организаций и учреждений организующих общественные работы на 2010 год