Жұмыссыз азаматтарға өз істерін ашуға және өздерін жұмыспен қамту үшін материалдық көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 05 сәуірдегі N 29 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 мамырда N 8-5-94 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы N 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011.15.02 N 11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қаражал қалалық Мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік қолдау, жеке кәсіпкерлікті дамыту мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіппен халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға тіркелген жұмыссыз азаматтардың өз істерін ашуға және өздерін жұмыспен қамтуы үшін материалдық көмек көрсету жөніндегі жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Өз істерін ашуға және өздерін жұмыспен қамтулары үшін материалдық көмек алуға тілек білдірген жұмыссыз азаматтардың өтініштерін қарайтын консультативті–кеңесші комиссия (қосымшаға сәйкес) құрылсын.
3. "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Гармашова Н.Н.):
1) өз істерін ашу және өздерін жұмыспен қамтулары үшін материалдық көмек алуға (әрі қарай – материалдық көмек) тілек білдірген жұмыссыз азаматтардың өтініштерін қарау және тіркеу, сонымен қатар материалдық көмекті тағайындау (бас тарту) туралы шешім қабылдау халықты жұмыспен қамту жөніндегі уәкілеттік органға жүктелсін;
2) материалдық көмек айлық есеп көрсеткіштің 40 еселік мөлшерінде 56520 (елу алты мың бес жүз жиырма) теңге сомасында көрсетiлсiн.
4. Жұмыссыз азаматтардың материалдық көмекті мақсатты пайдалануын, жұмыссыздардың өздерін жұмыспен қамтулары жөніндегі жүргізілген шаралардың тиімділігін бақылау функциялары "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
5. Қаражал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 125 "Жұмыссыз азаматтарға өз істерін ашуға және өздерін жұмыспен қамту үшін материалдық көмек көрсету туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қаражал қаласы әділет басқармасында 2009 жылы 17 маусымда тіркелген тіркеу нөмірі 8-5-70, 2009 жылғы 17 маусымдағы "Қазыналы өңір" газетінің 24 нөмірінде жарияланған).

Об оказании безработным гражданам материальной помощи на открытие собственного дела и обеспечение самостоятельной занятости
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 05 апреля 2010 года N 29. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 мая 2010 года N 8-5-94. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15 февраля 2011 года N 11
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15.02.2011 N 11.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" и решением ХХIII сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы", в целях оказания социальной поддержки безработных граждан в развитии индивидуального предпринимательства акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать работу по оказанию материальной помощи на открытие собственного дела и обеспечение самостоятельной занятости безработным гражданам, зарегистрированным в уполномоченном органе в качестве безработных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
2. Создать консультативно-совещательную комиссию по рассмотрению заявлений безработных граждан, изъявивших желание получить материальную помощь на открытие собственного дела и обеспечение самостоятельной занятости (согласно приложения).
3. Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.Н.):
1) прием, регистрацию заявлений безработных граждан, изъявивших желание получить материальную помощь на открытие собственного дела и обеспечение самостоятельной занятости, (далее – материальная помощь), а также принятие решения о назначении (отказе) материальной помощи возложить на уполномоченный орган по вопросам занятости;
2) оказать материальную помощь в размере 40-кратной величины месячного расчетного показателя в сумме 56520 (пятьдесят шесть тысяч пятьсот двадцать) тенге.
4. Функции по отслеживанию целевого использования безработными гражданами материальной помощи, эффективности проводимых мер по обеспечению самостоятельной занятости безработных граждан возложить на государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Каражал".
5. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал N 125 от 15 мая 2009 года "Об оказании безработным гражданам материальной помощи на открытие собственного дела и обеспечение самостоятельной занятости" (зарегистрировано в управлении юстиции города Каражал 17 июня 2009 года регистрационный номер 8-5-70, опубликованное в газете "Қазыналы өңір" от 17 июня 2009 года за N 24).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Оспановаға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
Қаражал қаласының әкімі                    Ғ. Мұқашев
Қаражал қаласының әкімдігінің
2010 жылғы 05 сәуірдегі
N 29 қаулысына
қосымша
Өз істерін ашуға және өздерін жұмыспен қамтулары
үшін материалдық көмек алуға тілек білдірген жұмыссыз
азаматтардың өтініштерін қарайтын комиссия
ҚҰРАМЫ
Оспанова Зәмзәгүл -      Қаражал қала әкімінің орынбасары,
Кажмұқанқызы             комиссия төрағасы;
Гармашова Наталья -      "Қаражал қаласының жұмыспен қамту
Николаевна               және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасының орынбасары;
Мұхамедиярова Шұға -     "Қаражал қаласының жұмыспен қамту
Әбілқасымқызы            және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығының
орынбасары, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Саденов Жаныс -          Жәйрем кенті әкімі;
Қыстауұлы
Пак Наталья -            "Қаражал қаласының ішкі саясат бөлімі"
Робертовна               мемлекеттік мекемесінің бас маманы;
Шманов Алмаз -           Қаражал қаласы бойынша Салық
Айтжанұлы                басқармасының салық төлеушілермен
жұмыс істеу бөлімінің бастығы,
(келісім бойынша);
Гуляева Елена -          "Қаражал қаласының қаржы бөлімі"
Игорьевна                мемлекеттік мекеменің бас маманы;
Түбеков Бейбіт -         "Қаражал қаласы бойынша
Ақпанұлы                 мемлекеттік санитарлық
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
бастығы (келісім бойынша);
Жиенбаев Сатыбай -       Қаражал қаласы әкім аппаратының
Тойымбекұлы              мемлекеттік-құқықтық жұмыстар
бөлімінің меңгерушісі;
Рсалдина Жанар -         "Қаражал қаласының экономика және
Шахизадақызы             бюджетті жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеменің бастығы;
Сыртанбеков Серікбай -   Қалалық мәслихат депутаты (келісім
Ханафияұлы               бойынша).

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Оспанову З.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Каражал                        Г. Мукашев
Приложение
к постановлению акимата города
N 29 от 05 апреля 2010 года
СОСТАВ
комиссии по рассмотрению заявлений безработных граждан
по оказанию материальной помощи на открытие собственного дела
и обеспечение самостоятельной занятости
Оспанова Замзагуль -     Заместитель акима города Каражал,
Кажмухановна             председатель комиссии;
Гармашова Наталья -      Начальник государственного
Николаевна               учреждения "Отдел занятости и
социальных программ города
Каражал", заместитель
председателя комиссии;
Мухамедьярова Шуга -     Заместитель начальника
Абылкасымовна            государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Каражал",
секретарь комиссии;
Члены комиссии:
Саденов Жаныс -           Аким поселка Жайрем;
Кыстауович
Пак Наталья -            Главный специалист
Робертовна               государственного учреждения
"Отдел внутренней политики
города Каражал";
Шманов Алмаз -           Начальник отдела по работе с
Айтжанович               налогоплательщиками
Налогового управления по
городу Каражал (по согласованию);
Гуляева Елена -          Главный специалист
Игорьевна                государственного учреждения
"Отдел финансов города Каражал";
Тубеков Бейбут -         Начальник государственного
Ахпанович                учреждения " Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по городу Каражал" (по согласованию);
Жиенбаев Сатыбай -       Заведующий отделом государственно-
Тойымбекович             правовой работы аппарата акима
города Каражал;
Рсалдина Жанар -         Начальник государственного
Шахизадиновна            учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Каражал";
Сыртанбеков Серикбай -   Депутат городского Маслихата
Ханафиянович             (по согласованию).