Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қыркүйектегі ХХХ сессиясының N 268 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қыркүйекте N 8-5-100 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-82, 2009 жылы 31 желтоқсанда N 53 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, Қаражал қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы XXIV сессиясының N 221 "Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-86, 2010 жылы 16 ақпанда N 7 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі XXVI сессиясының N 243 "Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркеу нөмірі 8-5-92, 2010 жылы 15 мамырда N 19 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1 тармақшадағы:
"1 089 857" саны "1 192 418" санымен ауыстырылсын;
"426 992" саны "472 109" санымен ауыстырылсын;
"1 750" саны "1600" санымен ауыстырылсын;
"375" саны "1 125" санымен ауыстырылсын;
"660 740" саны "717 584" санымен ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
"1 093 225" саны "1 195 786" санымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің N 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение XXIII сессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы"
Решение ХХХ сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2010 года N 268. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 24 сентября 2010 года N 8-5-100. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-82, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 31 декабря 2009 года N 53), в которое внесены изменения решением XXIV cессии Каражалского городского Маслихата от 29 января 2010 года N 221 "О внесении изменений в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-86, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 16 февраля 2010 года N 7), решением XXVI cессии Каражалского городского Маслихата от 15 апреля 2010 года N 243 "О внесении изменений в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-92, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 15 мая 2010 года N 19) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 089 857" заменить цифрами "1 192 418";
цифры "426 992" заменить цифрами "472 109";
цифры "1 750" заменить цифрами "1 600";
цифры "375" заменить цифрами "1 125";
цифры "660 740" заменить цифрами "717 584";
в подпункте 2):
цифры "1 093 225" заменить цифрами "1 195 786";
2) приложения N 14567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 12345 к настоящему решению.

354
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
134
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1464
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9760
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9760
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9459
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
301
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
176643
01
Тұрғын үй шаруашылығы
48723
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48723
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
42220
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
6503
02
Коммуналдық шаруашылық
111478
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101127
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
100927
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
200
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10351
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
10351
03
Елді-мекендерді көркейту
16442
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1178
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

354
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
134
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1464
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9760
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9760
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
9459
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
301
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
176643
01
Жилищное хозяйство
48723
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48723
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
42220
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6503
02
Коммунальное хозяйство
111478
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101127
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
100927
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10351
006
Развитие системы водоснабжения
10351
03
Благоустройство населенных пунктов
16442
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1178
008
Освещение улиц населенных пунктов

335299
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
224096
Нысаналы даму трансферттері
111203
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
224096
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
97596
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5541
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
2043
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымдағы жөндеуге
68647
Мектепке дейінгі білім беру орындарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
17268
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
12235
Ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
8117
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
1464
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
134
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
2520
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
46511
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге
200
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық дамыту бағдарламасын іске асыруға

335299
в том числе:
Целевые текущие трансферты
224096
Целевые трансферты на развития
111203
в том числе:
Целевые текущие трансферты
224096
в том числе:
Областное управления образования
97596
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
2043
На капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
68647
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17268
Областное управление занятости и координации
12235
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
8117
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1464
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
134
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
2520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46511
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
На реализацию программы развития жилищно-коммунального хозяйства

46311
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
9030
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
5494
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұст
3536
оның ішінде:
Ветеринар қызметтерін ұстау
2950
Ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
586
Облыстың мәдениет басқармасы
58724
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет, спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
58724
Нысаналы даму трансферттері:
111203
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
100852
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
42220

46311
Областное управление сельского хозяйства
9030
На проведение противоэпизоотических мероприятий
5494
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
3536
в том числе:
На содержание подразделений ветеринарии
2950
Материально-техническое оснащение ветеринарного подразделения
586
Областное управление культуры
58724
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры и спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки
58724
Целевые трансферты на развитие
111203
в том числе:
Областное управление строительства
100852
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
42220

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
6503
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
52129
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
10351
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы қайта есептеуге

На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
6503
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
52129
Областное управления энергетики и коммунального хозяйства
10351
На пересчет проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей

2240
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
8111
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 15 сәуірдегі
N 268 шешіміне
3-қосымша
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
5-қосымша
2010 жылға арналған қаланың бюджеттік бағдарламаларының әкімшіліктеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы
335299
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2240
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей
8111
Приложение N 3
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 15 сентября 2010 года N 268
Приложение N 5
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Распределение целевых трансфертов бюджета города на 2010 год по администраторам бюджетных программ
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
Всего
335299
в том числе:
Целевые текущие трансферты

134
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
2520
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46511
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге
200
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық дамыту бағдарламасын іске асыруға
46311
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7671
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
5494
Жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрамдарын ұстау
2177
оның ішінде:
Ветеринар қызметтерін ұстау
1591
Ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
586
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
58724
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет, спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге
58724
Нысаналы даму трансферттері:
111203
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
111203
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
42220
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
6503
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
52129
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы қайта есептеуге
2240
Су құбырлары жүйесін қайта жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
8111
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 15 қыркүйектегі
N 268 шешіміне
4-қосымша
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
6-қосымша
Жәйрем кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
Сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары
67575
оның ішінде:
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16376
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1736
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
22905
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4307

134
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
2520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46511
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200
На реализацию программы развития жилищно-коммунального хозяйства
46311
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
7671
На проведение противоэпизоотических мероприятий
5494
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
2177
в том числе:
На содержание подразделений ветеринарии
1591
Материально-техническое оснащение ветеринарного подразделения
586
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
58724
На капитальный и текущий ремонт объектов культуры и спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки
58724
Целевые трансферты на развития
111203
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
111203
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
42220
На ремонт и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
6503
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
52129
На пересчет проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей
2240
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей
8111
Приложение N 4
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 15 сентября 2010 года N 268
Приложение N 6
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Жайрем
Программа
Сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку
67575
в том числе:
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16376
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1736
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
22905
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4307

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
21073
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1178
Қаражал қалалық Мәслихатының
2010 жылғы 15 қыркүйектегі
N 268 шешіміне
5-қосымша
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
N 203 шешіміне
7-қосымша
Шалғы кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
Сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
21073
008
Освещение улиц населенных пунктов
1178
Приложение N 5
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 15 сентября 2010 года N 268
Приложение N 7
к решению
Каражалского городского Маслихата
от 21 декабря 2009 года N 203
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Программа
Сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку

3796
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3796

3796
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3796