2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 29/09 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда N 8-6-116 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 700 адам есебінде айқындалсын (N 1 қосымша).
2. 2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Сәтбаев қаласының мемлекеттік мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, жағдайлары және қаржыландыру көздері бекітілсін (N 2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақысы белгіленсін:
1) қаланы абаттандыру мен көгалдандыру бағдарламасына қатысушыларына, Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2011 жылға белгіленген ең төмеңгі еңбек ақының бір жарым соммасы мөлшерінде;
2) басқа бағдарламалар бойынша қатысушыларға, Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2011 жылға белгіленген ең төмеңгі еңбек ақы мөлшерінде.
4. Қоғамдық жұмыс ұйымдастыру үшін, жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шамасында "Сәтбаев қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.Х. Сакеев) қаржыландыруды жүргізсін.

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 23 декабря 2010 года N 29/09. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 декабря 2010 года N 8-6-116. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, Правилами организации и финансирования общественных работ утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы на 2011 год по городу Сатпаев в количестве 700 человек (приложение N 1).
2. Утвердить перечень государственных учреждений города Сатпаев, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году, виды, объемы, условия и источники финансирования (приложение N 2).
3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, установить:
1) участвующим по программе благоустройство и озеленение города не ниже полуторной суммы минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год;
2) по другим программам, в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование организации общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелсін.
6. "2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 01/10 қаулысының (Қарағанды облысы Әділет департаменті Cәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 ақпанда N 8-6-96 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 10 ақпандағы 11 (1772) санында ресми жарияланды), "Сәтбаев қаласы әкімдігінің "2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 01/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы N 06/09 қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Қарағанды облысы Әділет департаментінің Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 наурызда N 8-6-99 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2010 жылғы 17 наурыздағы 20 (1781) нөмірінде ресми жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С.
6. Постановление акимата города Сатпаев "Об организации общественных работ на 2010 год" N 01/10 от 15 января 2010 года (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 1 февраля 2010 года за N 8-6-96, официально опубликовано 10 февраля 2010 года в N 11 (1772) газеты "Шарайна"), внесены изменения и дополнения постановлением акимата города Сатпаев N 06/09 от 23 февраля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Сатпаев N 01/10 "Об организации общественных работ на 2010 год" от 15 января 2010 года" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 5 марта 2010 года за N 8-6-99, официально опубликовано 17 марта 2010 года в N 20 (1781) газеты "Шарайна") считать утратившим силу.