Джамбул көшесінің атауындағы транскрипцияны өзгерту туралы
Бірлескен Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 101 қаулысы және Қарағанды облысы Саран қаласының мәслихатының 28 сессиясының 2010 жылғы 15 шілдедегі N 455 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 тамызда N 8-7-110 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, ономастикалық комиссияның материалдарын қарап, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Джамбул" көшесінің атауындағы транскрипция "Жамбыл" болып өзгертілсін.
2. Осы Саран қаласы әкімдігі қаулысының және Саран қалалық мәслихаты шешімінің орындалуын бақылау қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтарын қорғау, заңдылығы, құқық тәртібі және әлеуметтік саланы дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға, Саран қаласы әкімінің орынбасарлары Г.С. Беделбаеваға, М.М. Қожықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі                      В. Иванов
Сессия төрағасы                            Е. Туркавский
Мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов

Об изменении транскрипции в названии улицы Джамбула
Совместное постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 29 апреля 2010 года N 101 и решение 28 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 июля 2010 года N 455. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 24 августа 2010 года N 8-7-110
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, рассмотрев материалы ономастической комиссии, акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ и Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить транскрипцию в названии улицы "Джамбула" на "Жамбыла".
2. Контроль за исполнением данного постановления акимата города Сарани и решения Саранского городского маслихата возложить на постоянную комиссию городского маслихата по законности, охране прав граждан, правопорядку и развитию социальной сферы, заместителей акима города Сарани Бедельбаеву Г.С., Кожухова М.М.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани                         В. Иванов
Председатель сессии                        Е. Туркавский
Секретарь маслихата                        Р. Бекбанов