"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Шахтинск қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы XVII сессиясының N 516/17 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының XX сессиясының 2010 жылғы 16 cәуірдегі N 568/20 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 8-8-79 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Шахтинск қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы XVII сессиясының N 516/17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген нөмірі 8-8-74, 2010 жылғы 12 ақпандағы N 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"3 387 091" сандары "3 428 266" деген сандарға ауыстырылсын;
"609 069" сандары "640 023" деген сандарға ауыстырылсын;
"2 749 620" сандары "2 759 841" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 387 091" сандары "3 457 267" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" сандары "алу 29 001" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" сандары "29 001" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" сандары "29 001" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Шахтинского городского маслихата от 22 декабря 2009 года N 516/17 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение XX сессии Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 568/20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 22 апреля 2010 года N 8-8-79. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVII сессии Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2010 – 2012 годы" от 22 декабря 2009 года N 516/17 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-74, опубликовано 12 февраля 2010 года в газете "Шахтинский вестник" N 6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 387 091" заменить цифрами "3 428 266";
цифры "609 069" заменить "640 023";
цифры "2 749 620" заменить "2 759 841";
в подпункте 2):
цифры "3 387 091" заменить цифрами "3 457 267";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "минус 29 001";
в подпункте 6):
цифры "0" заменить цифрами "29 001";
в абзаце четвертом цифры "0" заменить цифрами "29 001";

1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1134371
2. Нысаналы даму трансферттері
195856
оның ішінде:
1. Ағымдағы нысаналы трансферттер
1134371
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22855
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
5541
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіби, орта білім алудан кейінгі оқытуға біліктілігін көтеру институттарын "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
3508
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
2940
Бұқаралық спортты дамыту
6769
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23205
оның ішінде:
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларының жолақыларын қамтамасыз етуге
818
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына бір жолғы материалдық көмекті төлеуге
15307
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
7080
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1082359
оның ішінде:
Шахтинск қаласын жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз етуге
1082359
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
5952
оның ішінде:
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1402
Ветеринар саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға
4550
2. Нысаналы даму трансферттері:
195856
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
195856
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
92000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
8000
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
95856
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 16 сәуірдегі
XХ сессиясының N 568/20 шешіміне
4 қосымша
2010 жылға арналған Шахан кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ШЫҒЫСТАР

1. Целевые текущие трансферты
1134371
2. Целевые трансферты на развитие
195856
в том числе:
1. Целевые текущие трансферты:
1134371
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22855
в том числе:
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
4097
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
3508
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2940
На развитие массового спорта
6769
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23205
в том числе:
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
818
На выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15307
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
7080
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1082359
в том числе:
На обеспечение бесперебойным теплоснабжением города Шахтинск
1082359
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
5952
в том числе:
На проведение противоэпизотических мероприятий
1402
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
4550
2. Целевые трансферты на развитие:
195856
из них:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
195856
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
92000
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
8000
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
95856
Приложение 4
к решению XX сессии
городского маслихата
от 16 апреля 2010 года N 568/20
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Шахан
на 2010 год
Функциональная группа
Сумма
(тыс. тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ