Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 20 сессиясының 2010 жылғы 18 ақпандағы N 20/250 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 наурызда N 8-9-75 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде - 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 8-9-73 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3799) сандарында жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"2319558" сандары "2371613" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 26706" сандары "алу 78761" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"26706" сандары "78761" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – "0" саны "52055" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Мухутдинова
Абай аудандық мәслихатының хатшысы         Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы                      Б. Ахметов
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Мәкенова
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Садық
Абай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 18 ақпандағы
20 кезектен тыс сессиясының
N 20/250 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
18 кезекті сессиясының
N 18/215 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 20 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 18 февраля 2010 года N 20/250. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 03 марта 2010 года N 8-9-75. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-73 от 30 декабря 2009 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2010 года N 1-2 (3799), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "2319558" заменить цифрами "2371613";
в подпункте 5):
цифры "минус 26706" заменить цифрами "минус 78761";
в подпункте 6):
цифры "26706" заменить цифрами "78761";
используемые остатки бюджетных средств - цифру "0" заменить цифрами "52055";
2) приложения 1, 2, 3 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Л. Мухутдинова
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Абайскому району                        Б. Ахметов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Абайского района"                          Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык
Приложение 1
к решению 20 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 18 февраля 2010 года N 20/250
Приложение 1
к решению 18 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2009 года N 18/215
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

20427
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
128
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
60800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
183640
2
Әлеуметтiк көмек
163838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162370
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33262
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2315
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14420
006
Тұрғын үй көмегі
19000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
904
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24282
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12555
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
29451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
946
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
12235
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1468
012
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
1468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19802
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19802
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18602
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
165216
1
Тұрғын үй шаруашылығы
56200
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
56200
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
44000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру

20427
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
128
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
60800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
183640
2
Социальная помощь
163838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162370
002
Программа занятости
33262
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2315
005
Государственная адресная социальная помощь
14420
006
Жилищная помощь
19000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
904
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24282
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12555
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29451
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
946
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12235
2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1468
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19802
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19802
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
18602
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
165216
1
Жилищное хозяйство
56200
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
56200
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
44000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры