Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2010 жылғы 16 қыркүйектегі 26 сессиясының N 26/317 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қыркүйекте N 8-9-86 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 3-14-105 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2011.04.07 N 3-14-105 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 8-9-73 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 1 қаңтардағы N 1-2 (3799) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 ақпандағы 20 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 20/250 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 3 наурызда N 8-9-75 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 12 наурыздағы N 12-13 (3810) сандарында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі 22 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 22/270 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 23 сәуірде N 8-9-81 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 20 (3816) сандарында жарияланған) және Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 3 тамыздағы 24 кезектен тыс сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы 18 кезекті сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 18/215 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" N 24/303 шешімімен өзгертулер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 6 тамызда N 8-9-85 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 13 тамыздағы N 35 (3831) сандарында жарияланған), келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 26 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 16 сентября 2010 года N 26/317. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 20 сентября 2010 года N 8-9-86. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07 апреля 2011 года N 3-14-105
Сноска. Утратило силу - письмо Абайского районного маслихата Карагандинской области от 07.04.2011 N 3-14-105.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-73 от 30 декабря 2009 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 1 января 2010 года N 1-2 (3799), в которое внесены изменения решением 20 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 18 февраля 2010 года N 20/250 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-75 от 3 марта 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 марта 2010 года N 12-13 (3810), внесены изменения решением 22 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 14 апреля 2010 года N 22/270 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-81 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 30 апреля 2010 года N 20 (3816) и внесены изменения решением 24 внеочередной сессии Абайского районного маслихата от 3 августа 2010 года N 24/303 "О внесении изменений в решение 18 очередной сессии Абайского районного маслихата от 21 декабря 2009 года N 18/215 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-85 от 6 августа 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 августа 2010 года N 35 (3831) следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2413492" сандары "2408032" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2465547" сандары "2460087" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"26706" сандары "12462" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 78761" сандары "алу 64517" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"78761" сандары "64517" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері Абай аудандық мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсасын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Н. Филипенко
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
Абай ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Б. Ахметов
16.09.2010 ж.
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Мәкенова
16.09.2010 ж.
"Абай ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С. Садық
16.09.2010 ж.
Абай аудандық мәслихатының
2010 жылғы 16 қыркүйектегі
26 кезекті сессиясының
N 26/ 317 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
18 кезекті сессиясының
N 18/215 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2413492" заменить цифрами "2408032";
в подпункте 2):
цифры "2465547" заменить цифрами "2460087";
в подпункте 3):
цифры "26706" заменить цифрами "12462";
в подпункте 5):
цифры "минус 78761" заменить цифрами "минус 64517";
в подпункте 6):
цифры "78761" заменить цифрами "64517";
2) Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Н. Филипенко
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Абайскому району                        Б. Ахметов
16.09.2010 г
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Абайского района"                          Ж. Макенова
16.09.2010 г
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Абайского района"                          С. Садык
16.09.2010 г
Приложение 1
к решению 26 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 16 сентября 2010 года N 26/317
Приложение 1
к решению 18 очередной сессии
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2009 года N 18/215
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

12462
Ағымдағы нысаналы трансферттер
154166
оның ішінде:
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
89390
лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
11082
оқу кабинеттерін жабдықтауға
8194
жаңадан іске қосылатын білім объектілерін ұстауға
59131
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
6468
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
4515
Еңбекпен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32691
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесін кеңейту
9360
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
7920
жастар тәжірибесі
1440
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге
10076
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
946
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
12309
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2162
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
2162
Ауыл шаруашылығы бөлімі
23612
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9044
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстау
14568
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6311
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
6311
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
102414
оның ішінде:
Құрылыс бөлімі
102414
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
50000
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға
10200
тұрғын үй салуға
42214
Бюджеттік кредиттер
12462
оның ішінде:
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
12462

12462
Целевые текущие трансферты:
154166
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта
89390
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов
11082
На оснащение учебными кабинетами
8194
На содержание вновь вводимых объектов образования
59131
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6468
на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
4515
Отдел занятости и социальных программ
32691
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
9360
в том числе:
социальные рабочие места
7920
молодежная практика
1440
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату государственного пособия на детей до 18-ти лет
10076
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
946
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12309
Отдел экономики и бюджетного планирования
2162
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2162
Отдел сельского хозяйства
23612
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9044
Содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
14568
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6311
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6311
Целевые трансферты на развитие
102414
в том числе:
Отдел строительства
102414
На развитие систем водоснабжения
50000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10200
На строительство жилья
42214
Бюджетные кредиты
12462
в том числе:
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
12462