Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы" N 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 6 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 сәуірде N 8-11-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар Жырау аудандық мәслихатының 20.08.2015 N 6 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, аудан әкімінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың 10 сессиясының "Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы" N 9 шешіміне өзгеріс енгізу туралы ұсынысын қарастырып, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу үшін орындар белгілеу туралы" N 9 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-11-66 болып енгізілген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2009 жылғы 24 қаңтардағы N 3 санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Айтбаева
Мәслихат хатшысы                           А. Жүніспеков
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2010 жылғы 31 наурыздағы
25 сессиясының N 6 шешіміне
қосымша
Бұқар жырау аудандық Мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
10 сессиясының N 9 шешіміне
қосымша
Бұқар жырау ауданының селолық округтері мен кенттері бойынша митингілерді, жиналыстарды өткізу орындары
N
Елді мекеннің атауы
Дислокация орны
1.
Ботақара кенті
"Сары-Арқа" спорт кешені, Энергетиков көшесі, 7 "А"
2.
Ғ. Мұстафин атындағы кенті
"Юбилейный" дүкені алдындағы алаң, Корниенко көшесі, 12 үй
3.
Қушоқы кенті
Мәдениет үйі алдындағы алаң, Горняцкая көшесі, 14
4.
Ақбел селосы
Клуб алдындағы алаң, Юбилейная көшесі, 11 үй
5.
Ақөре селосы
Клуб алдындағы алаң
6.
Ақтөбе селосы
"Ақтөбе 2030" ЖШС кеңсесі алдындағы алаң
7.
Белағаш селосы
Клуб алдындағы алаң
8.
Березняки селосы
Клуб алдындағы алаң, Лесная көшесі, 9 үй
9.
Ботақара селосы
Клуб алдындағы алаң, Горький көшесі, 1 үй
10.
Бұқар жырау селосы
Кеңсе алдындағы алаң, Центральный көшесі, 9 үй
11.
Гагарин селосы
Кеңсе алдындағы алаң, Новая көшесі, 10 үй
12.
Доскей ауылы
"Аққұдық" клубы алдындағы алаң, Доскей көшесі
13.
Дубовка селосы
Клуб алдындағы алаң, Юбилейная мен Космонавтов көшелерінің қиылысы
14.
Қаражар селосы
"Карина" мәдени сауықтыру орталығы алдындағы алаң, Зеленная көшесі, 27
15.
Қарақұдық селосы
Клуб алдындағы алаң, Набережная көшесі, 7 үй
16.
Көкпекті селосы
"Караганда-Транс" алдындағы алаң
17.
Керней селосы

О внесении изменения в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 9 "Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района"
Решение 25 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2010 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 16 апреля 2010 года N 8-11-93. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20 августа 2015 года N 6
Сноска. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 20.08.2015 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акима района о внесении изменения в решение 10 сессии районного маслихата от 19 декабря 2008 года N 9 "Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района", районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 9 "Об определении мест для проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-66, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 3 от 24 января 2009 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Айтбаева
Секретарь Маслихата                        А. Джунуспеков
Приложение
к решению 25 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата от 31 марта 2010 года N 6
Приложение
к решению 10 сессии Бухар-Жырауского
районного Маслихата от 19 декабря 2008 года N 9
Места проведения митингов, собраний по сельским округам и поселкам Бухар-Жырауского района
N
Наименование населенного пункта
Место дислокации
1.
поселок Ботакара
Спортивный комплекс "Сары-Арка", улица Энергетиков 7 "А"
2.
поселок им. Г. Мустафина
Площадь перед магазином "Юбилейный", улица Корниенко, дом 12
3.
поселок Кушокы
Площадь перед Домом культуры, улица Горняцкая, 14
4.
село Акбел
Площадь перед клубом, улица Юбилейная, дом 11
5.
село Акоре
Площадь перед клубом
6.
село Актобе
Площадь перед конторой ТОО "Актобе 2030"
7.
село Белагаш
Площадь перед клубом
8.
село Березняки
Площадь перед клубом, улица Лесная, дом 9
9.
село Ботакара
Площадь перед клубом, улица Горького, дом 1
10.
село Бухар-Жырау
Площадь перед конторой, улица Центральная, дом 9
11.
село Гагаринское
Площадь перед конторой, улица Новая, дом 10
12.
аул Доскей
Площадь перед клубом "Аккудук", улица Доскея
13.
село Дубовка
Площадь перед клубом, на пересечении улиц Юбилейная, Космонавтов
14.
село Каражар
Площадь перед Центром культурного досуга "Карина", улица Зеленная, 27
15.
село Каракудук
Площадь перед клубом, улица Набережная, дом 7
16.
село Кокпекты
Площадь перед "Караганда-Транс"
17.
село Корнеевка