Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде N 8-11-94 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-85 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 16 қаңтардағы N 2, 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 3, 2010 жылғы 30 қаңтардағы N 4, 2010 жылғы 6 ақпандағы N 5 сандарында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы 24 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-90 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 13 наурыздағы N 10, 2010 жылғы 20 наурыздағы N 11, 2010 жылғы 3 сәуірдегі N 13, 2010 жылғы 10 сәуірдегі N 14 сандарында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен бірге төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3642655" сандары "3753133" сандарына ауыстырылсын;
"640966" сандары "700966" сандарына ауыстырылсын;
"2996992" сандары "3047470" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3667655" сандары "3793334" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"51706" сандары "66907" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"51706" сандары "66907" сандарына ауыстырылсын;
"25000" сандары "40201" сандарына ауыстырылсын;
2) 4 тармақтағы:
"161864" сандары "83249" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 26 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 26 апреля 2010 года N 8-11-94. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-85, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 2 от 16 января 2010 года, N 3 от 23 января 2010 года, N 4 от 30 января 2010 года, N 5 от 6 февраля 2010 года), с изменениями, внесенными решением 24 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 23 февраля 2010 года N 4 "О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-90, опубликовано в районной газете "Сарыарка" N 10 от 13 марта 2010 года, N 11 от 20 марта 2010 года, N 13 от 3 апреля 2010 года, N 14 от 10 апреля 2010 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3642655" заменить цифрами "3753133";
цифры "640966" заменить цифрами "700966";
цифры "2996992" заменить цифрами "3047470";
в подпункте 2):
цифры "3667655" заменить цифрами "3793334";
в подпункте 5):
цифры "51706" заменить цифрами "66907";
в подпункте 6):
цифры "51706" заменить цифрами "66907";
цифры "25000" заменить цифрами "40201";
2) в пункте 4:
цифры "161864" заменить цифрами "83249";
3) приложения 1, 2, 3, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

2000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
857
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
1160
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
940
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
940
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
940
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
200
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
20
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3537
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3537
1
Жерді сату
3537
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3537
4
Трансферттердің түсімдері
3047470
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3047470
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3047470
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
857
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
18
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
50
2
Неналоговые поступления
1160
01
Доходы от государственной собственности
940
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
940
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
940
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
02
Поступления от реализации услуг,предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
200
06
Прочие неналоговые поступления
20
1
Прочие неналоговые поступления
20
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
20
3
Поступления от продажи основного капитала
3537
03
Продажа земли и нематериальных активов
3537
1
Продажа земли
3537
01
Поступления от продажи земельных участков
3537
4
Поступления трансфертов
3047470
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3047470
2
Трансферты из областного бюджета
3047470
01
Целевые текущие трансферты

41250
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
26880
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
14370
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
23032
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
785
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
785
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
11457
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
11457
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18371
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16718
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1653
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
171392
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52372
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1172
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1172
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1172
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51200
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
45200
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
44000
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен

41250
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
26880
015
За счет средств местного бюджета
14370
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23032
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
785
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
785
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
11457
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
11457
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16718
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1653
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
171392
1
Жилищное хозяйство
52372
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1172
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1172
015
За счет средств местного бюджета
1172
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51200
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
45200
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
44000
015
За счет средств местного бюджета

4696
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
379
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1627
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
141
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
54
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
434
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2061
5
Ойын бизнесіне салық
195
02
Тіркелген салық
195
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4289
1
Мемлекеттік баж
4289
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2170
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1085
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
11
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
929
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
16
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
19
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
2
Салықтық емес түсiмдер

4696
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
379
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1627
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
141
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
54
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
434
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2061
5
Налог на игорный бизнес
195
02
Фиксированный налог
195
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4289
1
Государственная пошлина
4289
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2170
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1085
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
11
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
929
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
16
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
19
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
54
2
Неналоговые поступления

4260
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4260
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4260
9
Басқалар
34993
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16472
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16472
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
2803
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13669

4260
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4260
9
Прочие
34993
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16472
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16472
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
2803
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
13669

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
432
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
432
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3548
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3548
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3548
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3548
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
3548

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
432
008
Освещение улиц населенных пунктов
432
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3548
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3548
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3548
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3548
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
3548