Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 қарашадағы 33 сессиясының N 4 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қарашада N 8-11-103 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 1-10/83 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихаты аппаратының 2011.04.06 N 1-10/83 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-85 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 16 қаңтардағы N 2, 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 3, 2010 жылғы 30 қаңтардағы N 4, 2010 жылғы 6 ақпандағы N 5 сандарында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы 24 сессиясының "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-90 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 13 наурыздағы N 10, 2010 жылғы 20 наурыздағы N 11, 2010 жылғы 3 сәуірдегі N 13, 2010 жылғы 10 сәуірдегі N 14 сандарында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі 26 сессиясының "Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-94 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 18, 2010 жылғы 15 мамырдағы N 19, 2010 жылғы 22 мамырдағы N 20, 2010 жылғы 29 мамырдағы N 21 сандарында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 18 тамыздағы 29 сессиясының "Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-100 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 4 қыркүйектегі N 35, 2010 жылғы 11 қыркүйектегі N 36, 2010 жылғы 18 қыркүйектегі N 37, 2010 жылғы 25 қыркүйектегі N 38 сандарында жарияланған), Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 14 қыркүйектегі 31 сессиясының "Бұқар жырау аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 8-11-101 болып тіркелген, "Сарыарқа" аудандық газетінің 2010 жылғы 25 қыркүйектегі N 38, 2010 жылғы 2 қазандағы N 39, 2010 жылғы 9 қазандағы N 40, 2010 жылғы 16 қазандағы N 41, 2010 жылғы 23 қазандағы N 42 сандарында жарияланған) енгізілген өзгерістерімен бірге келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 33 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 ноября 2010 года N 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 23 ноября 2010 года N 8-11-103. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года № 1-10/83)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 № 1-10/83).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-85, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 2 от 16 января 2010 года, N 3 от 23 января 2010 года, N 4 от 30 января 2010 года, N 5 от 6 февраля 2010 года), с изменениями, внесенными решением 24 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 23 февраля 2010 года N 4 "О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-90, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 10 от 13 марта 2010 года, N 11 от 20 марта 2010 года, N 13 от 3 апреля 2010 года, N 14 от 10 апреля 2010 года), решением 26 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 16 апреля 2010 года N4 "О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-94, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 18 от 7 мая 2010 года, N 19 от 15 мая 2010 года, N 20 от 22 мая 2010 года, N 21 от 29 мая 2010 года), решением 29 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 18 августа 2010 года N 4 "О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-100, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 35 от 4 сентября 2010 года, N 36 от 11 сентября 2010 года, N 37 от 18 сентября 2010 года, N 38 от 25 сентября 2010 года), решением 31 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 14 сентября 2010 года N 4 "О внесении изменений в решение 22 сессии Бухар-Жырауского районного Маслихата от 22 декабря 2009 года N 5 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-101, опубликовано в районной газете "Сарыарқа" N 38 от 25 сентября 2010 года, N 39 от 2 октября 2010 года, N 40 от 9 октября 2010 года, N 41 от 16 октября 2010 года, N 42 от 23 октября 2010 года) следующие изменения:

2000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
5
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
802
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
18
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
980
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
760
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
760
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
760
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
200
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
200
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
20
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
20
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
12037
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
12037
1
Жерді сату
12037
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
12037
4
Трансферттердің түсімдері
2981906
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2981906
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2981906
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
5
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
802
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
18
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
50
2
Неналоговые поступления
980
Доходы от государственной собственности
760
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
760
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
760
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
200
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
200
06
Прочие неналоговые поступления
20
1
Прочие неналоговые поступления
20
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
20
3
Поступления от продажи основного капитала
12037
03
Продажа земли и нематериальных активов
12037
1
Продажа земли
12037
01
Поступления от продажи земельных участков
12037
4
Поступления трансфертов
2981906
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2981906
2
Трансферты из областного бюджета
2981906
01
Целевые текущие трансферты

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11983
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
11983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39750
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
26880
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12870
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
19199
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
150
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
150
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12541
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
12541
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19034
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19034
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17381
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1653
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
211399
1
Тұрғын үй шаруашылығы
53113
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1160
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1160
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1160
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51953
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11983
015
За счет средств местного бюджета
11983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
39750
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
26880
015
За счет средств местного бюджета
12870
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19199
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
150
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
150
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12541
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
12541
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19034
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19034
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17381
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1653
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
211399
1
Жилищное хозяйство
53113
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1160
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1160
015
За счет средств местного бюджета
1160
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51953
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

5141
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
432
3
Елді-мекендерді көркейту
432
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
432
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
432
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3540
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
3540
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3540
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3540
029
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен
3540

5141
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
432
3
Благоустройство населенных пунктов
432
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
432
008
Освещение улиц населенных пунктов
432
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3540
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3540
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3540
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3540
029
За счет средств бюджета района (города областного значения)
3540