Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 1 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 02 ақпанда N 8-13-76 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 409 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2010.12.28 N 409 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері және жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Тізбеде белгіленген ұйымдар мен "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасасқан қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген шарттар бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жасалсын.

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 02 февраля 2010 года N 8-13-76. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 28 декабря 2010 года N 409
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 28.12.2010 N 409.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2010 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" и организациями, определенными в перечне.

4. "Қарқаралы ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
5. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 наурыздағы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 40 Қаулысының (Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылдың 1 сәуірінде N 8-13-60 болып тіркелген, 2009 жылдың 4 сәуірінде "Қарқаралы" газетінің N 24-25 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Государственному учреждению "Отдел финансов Каркаралинского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
5. Постановление акимата Каркаралинского района от 3 марта 2009 года N 40 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрирован в управлении Юстиции Каркаралинского района 1 апреля 2009 года за N 8-13-60, опубликован в газете "Қарқаралы" 4 апреля 2009 года N 24-25) признать утратившим силу.

6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Дюсетаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Н. Омарханов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2010 жылдың 11 қаңтарындағы N 1
Қаулысына қосымша
2010 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен ұйымдардың тізбесі

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Дюсетаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким района                                Н. Омарханов
Приложение
к Постановлению акимата
Каркаралинского района
N 1 от 11 января 2010 года
Перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2010 году