Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 409 қаулысы. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда N 8-13-93 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2012.01.11 N 42 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері және жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері бекітілсін.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Тізбеде белгіленген ұйымдар мен "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасасқан қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген шарттар бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жасалсын.
4. "Қарқаралы ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
5. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:

Об организации оплачиваемых общественных работ
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 28 декабря 2010 года N 409. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 14 января 2011 года N 8-13-93. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11 января 2012 года N 42
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 11.01.2012 N 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" и организациями, определенными в перечне.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов Каркаралинского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
5. Признать утратившими силу:

1) Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 1  қаулысы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылдың 02 ақпанында N 8-13-76 болып тіркелген, 2010 жылдың 6 ақпанында "Қарқаралы" газетінің N 11-12 жарияланған);
2) Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі N 134  қаулысы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылдың 24 мамырында N 8-13-84 болып тіркелген, 2010 жылдың 29 мамырында "Қарқаралы" газетінің N 43-44 жарияланған).

1) постановление акимата Каркаралинского района от 11 января 2010 года N 1 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрирован в управлении юстиции Каркаралинского района 02 февраля 2010 года за N 8-13-76, опубликован в газете "Қарқаралы" 6 февраля 2010 года N 11-12);
2) постановление акимата Каркаралинского района от 27 апреля 2010 года N 134 "О внесении изменения в постановление акимата Каркаралинского района от 11 января 2010 года N 1 "Об организации оплачиваемых общественных работ" (зарегистрирован в управлении юстиции Каркаралинского района 24 мая 2010 года за N 8-13-84, опубликован в газете "Қарқаралы" 29 мая 2010 года N 43-44).

6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Дюсетаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                С. Аймаков
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2010 жылдың 28 желтоқсандағы
N 409 қаулысына
қосымша
2011 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен ұйымдардың тізбесі
N  р/н
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Адамның саны
Қаржыландыру сомасы (мың теңге)
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын, елді мекендерді тазарту, көгалдандыруға және санитарлық тазалық сақтау

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Дюсетаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Аким района                                С. Аймаков
Приложение к Постановлению акимата
Каркаралинского района N 409
от 28 декабря 2010 года
Перечень организаций и виды общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году
N  п/п
Наименование организаций
Виды работ
Количество человек
Сумма финансирования (в тысячах тенге)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, уборка территории, озеленение, санитарная очистка