Егіндібұлақ ауылының көшесін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Егідібұлақ селолық округі әкімінің 2010 жылғы 12 шілдедегі N 1 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 тамызда N 8-13-85 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Егіндібұлақ селосы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Ленин көшесінің атауы Орынбек Ығыбасұлы Жакешов атындағы көшеге қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау бөлім меңгерушісі С. Сәрсекеевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ селолық
округінің әкімі                            А. Даупбаев

О переименовании улицы села Егиндыбулак
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 12 июля 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 9 августа 2010 года N 8-13-85
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Егиндыбулак, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина в улицу имени Орынбек Ығыбасұлы Жакешова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заведующего отделом С. Сарсекеева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского
сельского округа                           А. Даупбаев