Нұра аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 24 сессиясының 2010 жылғы 19 ақпанда N 248 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 наурызда N 8-14-115 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы N 8 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Бұйрығына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231 шешіміне (нормативтік – құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-108 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы N 53 (5136) санында жарияланған ) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Э. Таттыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов
Келісілді:
Нұра ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы
М.С. Мухамеджанова

О внесении изменений в решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 231 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 24 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2010 года N 248. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 10 марта 2010 года N 8-14-115. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказа Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 19 января 2010 года N 8 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года N 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 231 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за N 8-14-108, опубликовано в газете "Нұра" от 26 декабря 2009 года N 53 (5136) следующие изменения:
приложения N 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Э. Таттыбаев
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов
Согласовано:
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования
Нуринского района
М.С. Мухамеджанова