Нұра аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 26 сессиясының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 263 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 8-14-118 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 40 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихат аппаратының 2011.04.06 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231 шешіміне (нормативтік – құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-108 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2009 жылғы 26 желтоқсандағы N 53 (5136) санында жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 ақпандағы 24 сессиясының "Нұра аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы 22 сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 231 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 248 шешімімен (нормативтік – құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-115 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 20 наурыздағы N 12 (5148) санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
1 абзацтағы:
"2066321" сандары "2074972" сандарымен ауыстырылсын;
2 абзацтағы:
"252794" сандары "260772" сандарымен ауыстырылсын;
3 абзацтағы:
"800" сандары "881" сандарымен ауыстырылсын;
5 абзацтағы:
"1808598" сандары "1809190" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"2066321" сандары "2080064" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
"алу 16023" сандары "алу 21115" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
4 абзацтағы:
"0" саны "5092" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
8 тармақшада:
"6005" сандары "5711" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақшада:
"23677" сандары "24575" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармақшада:
"19432" сандары "19420" сандарымен ауыстырылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген шешімнің N 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 қосымшалары осы шешімнің N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 231 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение 26 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 14 апреля 2010 года N 263. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 22 апреля 2010 года N 8-14-118. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06 апреля 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - письмо аппарата Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 06.04.2011 N 40.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 231 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за N 8-14-108, опубликовано в газете "Нұра" от 26 декабря 2009 года N 53 (5136), в который внесены изменения решением 24 сессии Нуринского районного маслихата от 19 февраля 2010 года N 248 "О внесении изменений в решение 22 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2009 года N 231 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за N 8-14-115, опубликовано в газете "Нұра" от 20 марта 2010 года N 12 (5148) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
в абзаце 1:
цифры "2066321" заменить цифрами "2074972";
в абзаце 2:
цифры "252794" заменить цифрами "260772";
в абзаце 3:
цифры "800" заменить цифрами "881";
в абзаце 5:
цифры "1808598" заменить цифрами "1809190";
в подпункте 2:
цифры "2066321" заменить цифрами "2080064";
в подпункте 5:
цифры "минус 16023 " заменить цифрами "минус 21115";
в подпункте 6:
в абзаце 4:
цифру "0" заменить цифрами "5092";
в пункте 2:
в подпункте 8:
цифры "6005" заменить цифрами "5711";
в подпункте 11:
цифры "23677" заменить цифрами "24575";
в подпункте 12:
цифры "19432" заменить цифрами "19420".
2. Приложения N 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению.

7245
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
31961
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
87051
2
Әлеуметтiк көмек
75462
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75462
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
15070
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2820
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6977
006
Тұрғын үй көмегі
7906
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3240
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
312
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12581
016
18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15130
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5400
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
315
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезенде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), " 1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
5711
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11589
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11589
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7245
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
31961
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
87051
2
Социальная помощь
75462
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75462
002
Программа занятости
15070
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2820
005
Государственная адресная социальная помощь
6977
006
Жилищная помощь
7906
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3240
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
312
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12581
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15130
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5400
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
315
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью " За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5711
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11589
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения