Осакаров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскесінде 1994 жылы туған азаматтарға тіркеу өткізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімінің 2010 жылғы 18 қарашадағы N 01 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 желтоқсанда N 8-15-132 тіркелді
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағы 13 тармақшасының, 2006 жылғы 5 мамырдағы N 371 Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының 13 тармағына, 2010 жылғы 30 қаңтардағы N 44 Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Әскери-дәрігерлік сараптаманы жүргізу қағидасын және Әскери-дәрігерлік сараптама органдары туралы ережені бекіту туралы" қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарға Осакаров ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің шақыру учаскелерінде 2011 жылдың қаңтар - наурыз айларында тіркеу жүргізілсін.
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметуллаұлы Бикеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   Р. Әбдікеров

О проведении приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Осакаровского района
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 18 ноября 2010 года N 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 21 декабря 2010 года N 8-15-132
В соответствии со статьями 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", подпункта 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 13 Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года N 44 "Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы и Положения об органах военно-врачебной экспертизы" РЕШИЛ:
1. Провести в январе - марте 2011 года приписку к призывному участку отдела по делам обороны Осакаровского района граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет.
2. Контроль за выполнением решения возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рахметуллиновича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  Р. Абдикеров