Жекелеген санаттағы азаматтарға қосымша әлеуметтік көмек туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы N 3/3 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 наурызда N 8-4-178 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 22 маусымдағы N 20/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласы әкімдігінің 2011.06.22 N 20/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2010 жылдың 20 қаңтарында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-4-165 болып енгізілген және 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 2 (182) "Приозерский вестник" газетінде ресми жарияланған Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 139/23 шешіміне сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша, жекелеген санаттағы аз қамтылған азаматтарға көрсетілетін әлеуметтік көмек" Бюджеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында, азық-түлік бағасының көтерілуіне байланысты бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалының Приозерск бөлімшесінің тізіміне сәйкес, қосымша әлеуметтік көмек көрсету үшін төменгі азаматтар санатына жергілікті бюджеттен төленетін әлеуметтік төлем мөлшері бекітілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға;
2) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы алушыларға;
3) 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге;
4) мүгедек балаларға;
5) жасы бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақыны алатын зейнеткерлерге.
2. Қосымша әлеуметтік көмекті тағайындау мен төлеуге уәкілетті орган болып "Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (З.А. Медетбекова) табылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімінің орынбасары Б.А. Қазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі                  Н. Бікіров

О дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 23 февраля 2010 года N 3/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 31 марта 2010 года N 8-4-178. Утратило силу - постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 22 июня 2011 года N 20/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 22.06.2011 N 20/1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Приозерского городского маслихата N 139/23 "О городском бюджете на 2010 - 2012 годы" от 21 декабря 2009 года, внесенным в реестр государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2010 года за N 8-4-165 и опубликованным в N 2 (182) от 22 января 2010 года газеты "Приозерский вестник", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В целях реализации бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" утвердить размер социальной выплаты из местного бюджета для оказания дополнительной социальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания ежемесячно в размере одного месячного расчетного показателя в соответствии со списком Приозерского отделения Карагандинского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" следующим категориям граждан:
1) получателям государственной адресной социальной помощи;
2) получателям государственного пособия детям до 18 лет;
3) инвалидам 1, 2, 3 группы;
4) детям–инвалидам;
5) пенсионерам, получающим специальное государственное пособие по возрасту.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате дополнительной социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Приозерск" (З.А. Медетбекова).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск                      Н. Бикиров