Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 139/23 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 200/29 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қазанда N 8-4-196 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 4-3/72 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.27 N 4-3/72 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы  N 139/23 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 2 (182) "Приозерский вестник" газетінде жарияланған), оған Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 181/26 "Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 139/23 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-179 болып тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірдегі N 046 (650) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) және Приозерск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 184/27 "Приозерск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 139/23 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-186 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 мамырдағы N 059 (663) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1303901" сандары "1355946" сандарына ауыстырылсын;
"84401" сандары "86321" сандарына ауыстырылсын;
"1235" сандары "1300" сандарына ауыстырылсын;
"1189" сандары "1249" сандарына ауыстырылсын;
"1217076" сандары "1267076" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 200/29. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 11 октября 2010 года N 8-4-196. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27 апреля 2011 года № 4-3/72)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2011 № 4-3/72).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-165, опубликовано в газете "Приозерский вестник" N 2 (182) от 22 января 2010 года), в которое внесены изменения решением Приозерского городского маслихата от 31 марта 2010 года N 181/26 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-179, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 046 (650) от 23 апреля 2010 года); и решением Приозерского городского маслихата от 21 апреля 2010 года N 184/27 "О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 21 декабря 2009 года N 139/23 "О городском бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-186, опубликовано в газете "Взгляд на события" N 059 (663) от 28 мая 2010 года), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1303901" заменить цифрами "1355946";
цифры "84401" заменить цифрами "86321";
цифры "1235" заменить цифрами "1300";
цифры "1189" заменить цифрами "1249";
цифры "1217076" заменить цифрами "1267076";
в подпункте 2):

"1318002" сандары "1370047" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
қалалық мәслихат хатшысы                   Е. Омаров
Приозерск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 13 қыркүйектегі XXIX сессиясының
N 200/29 шешіміне
қосымша
Приозерск қалалық мәслихатының

цифры "1318002" заменить цифрами "1370047";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
секретарь городского маслихата             Е. Омаров
Приложение
к решению XXIX сессии
Приозерского городского маслихата
от 13 сентября 2010 года
N 200/29
Приложение 1
к решению XXIII сессии
Приозерского городского маслихата