Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін белгілеу туралы
Ақтау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 504 қаулысы. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 мамырда № 11-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2011 жылғы 01 маусымдағы № 605 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтау қала әкімдігінің 2011.06.01  №  605 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 "Сауда қызметін реттеу туралы", 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 592 "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын орындау мақсатында, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелері белгіленсін.
2. Ақтау қалалық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі (А.Ш. Ержанов) маусымдық сипаттағы азық-түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып, кәсіпкерлердің арасында жеміс-көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда алаңдарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмыстарын ұйымдастырсын.
3. Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылдың 19 маусымдағы № 685 "Ақтау қаласының аумағында арнайы бөлінген орындарда жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 2 шілдедегі № 107-108 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Н. Молдағұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а.           М. Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Ержанов
2010 жылғы 12 мамыр
"КЕЛІСІЛДІ":
Маңғыстау облыстық Ішкі істер департаментінің
жол полициясы басқармасының бастығы
Б. Нсанбаев)
2010 жылғы 12 мамыр

Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау
Постановление акимата города Актау от 12 мая 2010 года № 504. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау от 24 мая 2010 года № 11-1-133. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 01 июня 2011 года № 605
Сноска. Утратило силу постановлением Актауского городского акимата от 01.06.2011 № 605
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан № 442 от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан № 544 от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", Законом Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан № 592 от 10 июля 2007 года "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить временные торговые точки по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау согласно приложению 1.
2. Актаускому городскому отделу предпринимательства и сельского хозяйства (Ержанов А.Ш.) принять необходимые меры для реализации продовольственной продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной продукции на местные рынки и торговые площадки.
3. Постановление акимата города Актау № 685 от 19 июня 2009 года "Об определении временных торговых точек по реализации плодоовощной и бахчевой продукции в специально отведенных местах на территории города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-109, опубликовано в газете "Огни Мангистау" № 110-111 от 2 июля 2009 года) считать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Молдагулова М.Н.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
И.о. акима города              М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник государственного учреждения
"Актауский городской отдел
предпринимательства и сельского хозяйства"
____________ А. Ержанов
(подпись)
12 мая 2010 года
(дата)
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник Управления дорожной полиции
Департамента внутренних дел Мангистауской области
____________ Б. Нсанбаев
(подпись)
12 мая 2010 года
(дата)
Приложение 1
к постановлению акимата города