Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Жаңаөзен қаласының әкімінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешімі. Жаңаөзен қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда № 11-2-157 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 қарашадағы № 147 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 қарашадағы № 147 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23 - бабының 1 - тармағына, «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай туғызу мақсатында ШЕШЕМІН:
1. Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. «Жаңаөзен қаласы бойынша жаңа сайлау учаскелерін құру туралы» қала әкімінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 39 шешімнің (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-139 тіркелген, 2010 жылғы 30 маусымдағы № 26 (1465) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Б. Шырақбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О. Сарбөпеев
КЕЛІСІЛДІ:
Б. Шырақбаев
Б. Базылов
Жаңаөзен қалалық сайлау комиссиясының төрағасы
2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 220
Жаңаөзен қаласы әкімінің шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қаласы, Теңге ауылы және Қызылсай селосы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы – Шаңырақ шағынауданы, № 3 орта мектеп
Шекарасы: Шаңырақ шағынауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Мұнайшы, Достық, Абай, Губкин, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Қазақстанға 50 жыл көшелеріндегі барлық үйлер; МПЭС ғимаратындағы барлық үйлер;
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы – Шаңырақ шағынауданы, №1 орта мектеп
Шекарасы: Шаңырақ шағынауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы – Шұғыла шағынауданы, №2 орта мектеп
Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№ 18/19, 20, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы – Шұғыла шағынауданы, обл. медицина колледжі
Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№21, 21 А, 22, 23, 23А, 23Б, 24А, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы – 3А шағынауданы, «Мұнайшы» мәдениет үйі

Об образовании избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай
Решение Акима города Жанаозен № 220 от 30 декабря 2010 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жанаозен № 11-2-157 от 20 января 2011 года. Утратило силу решением акима города Жанаозен Мангистауской области от 09 ноября 2011 года № 147.
Сноска. Утратило силу решением акима города Жанаозен Мангистауской области от 09 ноября 2011 года № 147.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в целях создания максимального удобства для избирателей РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима от 14 мая 2010 года № 39 «Об образовании новых избирательных участков по городу Жанаозен» (зарегистрирован в реестре нормативных правовых актов под № 11-2-139, опубликованное в газете «Жанаозен» от 30 июня 2010 года № 26 (1465).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Ширакбаева Б.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             О. Сарбопеев
СОГЛАСОВАНО:
Б. Ширакбаев
Б. Базылов
Председатель Жанаозенской городской избирательной комиссии
Приложение
к решению акима г. Жанаозен
от 30 декабря 2010 года № 220
Границы избирательных участков по городу Жанаозен, ауыла Тенге и села Кызылсай
Избирательный участок № 64
Центр–мкр. Шанырак, средняя школа № 3
Граница: Дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56, все дома по ул. Мунайшы, Достык, Абая, Губкина, Бейбитшилик, Курбанова, Оразакова, 50 летия Казахстана, дома в здании МПЭС м - на Шанырак;
Избирательный участок № 65
Центр – мкр. Шанырак, средняя школа № 1
Граница: Дома №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 м - на Шанырак.
Избирательный участок № 66
Центр – мкр. Шугыла, средняя школа № 2
Граница: Дома №№ 18/19, 20, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 м-на Шугыла.
Избирательный участок № 67
Центр – мкр. Шугыла, областной медицинский колледж
Граница: Дома №№ 21, 21А, 22, 23, 23А, 23Б, 24А, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35 м - на Шугыла
Избирательный участок № 68
Центр – мкр. 3А, ДК «Мунайшы»

Шекарасы: Самал шағынауданындағы №№ 14, 15/16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27 үйлер; Ақсу шағынауданындағы Н. Тілендиев көшесінің барлық үйлері; Рахат шағынауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы – Самал шағынауданы, № 6 орта мектеп
Шекарасы: Самал шағынауданындағы №№1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 12, 13, 18, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы – Самал шағынауданы, саз мектебінің ғимараты
Шекарасы: Самал шағынауданындағы №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; Өркен шағынауданындағы №1 үй.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы – Көктем шағынауданы, Жаңаөзен кәсіптік лицейі
Шекарасы:Самал шағынауданындағы №№11/26 үйлер; Көктем шағынауданындағы №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 21?йлер.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы – Көктем шағынауданы, Жаңаөзен мұнай және газ колледжі
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 14, 15, 18, 19, 20 үйлер, Мир, Махмутов көшелеріндегі барлық үйлер; Астана шағынауданындағы Шәкәрім, Жетіқайқы, К.Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Бүркітбаев, С.Нұржанов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы – Көктем шағынауданы, № 7 орта мектеп
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33 ,39, 50, 51, 52, 53 үйлер.
№ 74 сайлау учаскесі
Орталығы – Көктем шағынауданы, № 8 орта мектеп
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 40, 41, 46, 47, 48, 49 үйлер, Ж.Қайыров көшесіндегі барлық үйлер.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы – Көктем шағынауданы, № 8 орта мектебінің оң қанаты
Шекарасы: Көктем шағынауданындағы №№ 54, 55, 56, 57, 58 үйлер; Өркен шағынауданындағы №№ 61,63, 64/1, 64/2, 66 үйлер.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы – Өркен шағынауданы, № 10 орта мектеп
Шекарасы: Арай шағынауданындағы № 16, Г.Айдаров, Г.Кұрманғалиев, Б.Қалиев, Ж.Қалдығараев, Отырар, И.Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Н.Жантөрин, Н.Кайрова, К.Шалабаев, М. Айтмамбетов, Д. Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы – Өркен шағынауданы, балалар шығармашылық үйі
Шекарасы: Өркен шағынауданындағы № 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 59, 62 үйлер.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы – «Өзен» стансасы, мектеп-гимназия
Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; Астана шағынауданындағы А.Байтұрсынов, М.Шоқай, М.Жұмабаев, Ж.Аймауытов, М.Дулатов, Н.И.Андрусов, Ақтау, №4а  көшелеріндегі барлық үйлер; Бәйтерек шағынауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Айтеке би, Қ. Сыдиқов, А. Орынбаев, С. Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер; «Өзен» стансасында орналасқан барлық үйлер.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы – Теңге поселкесі, №14 орта мектеп
Шекарасы: Теңге ауылындағы А.Керейұлы, С.Үргешбайұлы, С.Бегендікұлы, К.Қорабайұлы, Сәттіғұл, Ж.Мыңбаев, А.Жангельдин, А.Тобанияз, Т.Балтабасұлы, Ер Шабай, Қазақстан, Балуанияз, Ер Қармыс, Төле би,  А. Айтниязов, Д. Нұрпеисова, М. Төлеуұлы, Ж. Нажимеденов, Ж. Бейнеубаев, Н. Әбдіров, Н. Тілендиев, Т. Тоқтаров, Т. Айбергенов, М. Төлебаев, Г. Мұратбаев, М. Ғабдуллин, С. Торайғыров, І. Есенберлин, А. Жұбанов, М. Сатыбалдиев көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылсай селосы, №4 орта мектеп
Шекарасы: Қызылсай ауылында орналасқан барлық үйлер.
№ 81сайлау учаскесі
Орталығы – Қызылсай селосы, ә/б № 2018
Шекарасы: Қызылсай ауылындағы № 2018 әскери бөлімі.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы – Ақсу шағынауданы, №15 орта мектеп
Шекарасы: Ө. Балғымбаев көшесіндегі үйлер; Рахат шағынауданындағы Бәйшешек, Жемісті, Лалагүл, Алмажай, Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер; Ақсу шағынауданындағы сүт зауыты жанында орналасқан О. Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы – Теңге ауылы, № 17 орта мектеп
Шекарасы: Теңге ауылындағы Достық Даңғылы, М.Өскінбаев, М.Бегенов, Мұрын жырау, Тамшалы, Ботагөз, Қалнияз ақын, Желтоқсан, Жеңіс, Ақбөбек, И.Сүюбайұлы, К.Кұлшарұлы, Б. Бисенғалиев, О. Наятұлы, Әбіш Қожа, Ж. Құлжанов, Н. Тәженов, О. Иманғазыұлы, Ч. Рахманұлы, К. Байсеитова, Ш. Айманов, Қ. Рақымжанов  көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы – Шұғыла шағынауданы, № 12 бастауыш мектеп

Граница: дома №№ 14, 15/16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27 м-на Самал; все дома по ул. Тлендиева м-на Аксу; все дома по ул. Саяжай, Балауса, Гулдер, Гулмайса м - на Рахат.
Избирательный участок № 69
Центр – мкр. Самал, средняя школа № 6
Граница: Дома №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/10, 8, 9, 12, 13, 18, 23, 25, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 м - на Самал.
Избирательный участок № 70
Центр – мкр. Самал, музыкальная школа
Граница: Дома №№ 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37 м-на Самал;  Дом № 1 м - на Оркен.
Избирательный участок № 71
Центр – мкр.Коктем, Жанаозенский профессиональный лицей, т. 41-629
Граница: Дома №№ 11/26 м - на Самал; дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13, 21 м-на Коктем.
Избирательный участок № 72
Центр – мкр.Коктем, Жанаозенский колледж нефти и газа
Граница: Дома №№ 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 14, 15, 18, 19, 20, все дома по ул. Мира, Махмутова м-на Коктем; все дома по ул. Шакарима, Жетикайки, К. Онгалбаева, Кара Жусипа, Буркитбаева, С. Нуржанова м - на Астана.
Избирательный участок № 73
Центр – мкр. Коктем, средняя школа № 7
Граница: Дома № 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 39, 50, 51, 52, 53 м-на Коктем.
Избирательный участок № 74
Центр – мкр. Коктем, средняя школа № 8
Граница: Дома № № 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 40, 41, 46, 47, 48, 49; все дома по ул. Ж. Кайырова м - на Коктем.
Избирательный участок № 75
Центр – мкр.Коктем, правое крыло средней школы № 8
Граница: Дома №№ 54, 55, 56, 57, 58 м-на Коктем; дома №№ 61, 63, 64/1, 64/2, 66 м-на Оркен.
Избирательный участок № 76
Центр – мкр. Оркен, средняя школа № 10
Граница: Все дома по ул. № 16, Г.Айдарова, Г. Курмангалиева, Б. Калиева, Ж.Калдыгараева, Отырар, И. Жанболатовой, Жибек Жолы, Шотан батыра, Н. Жанторина, Н. Кайровой К. Шалабаева, М. Айтмамбетова, Д. Жумашева м-на Арай.
Избирательный участок № 77
Центр – мкр. Оркен, детская творческая школа
Граница: Дома № 31, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 59, 62 м - на Оркен.
Избирательный участок № 78
Центр – станция «Озен», школа-гимназия
Граница: Все дома по ул. Кашаган; все дома по ул. А. Байтурсынова, М. Шокая, М. Жумабаева, Ж. Аймауытова, М. Дулатова, Н.И. Андрусова, Актау, №4а м-на Астана; все дома по ул. Бухар жырау, Казыбек би, Айтеке би, К. Сыдикова, А. Орынбаева, С. Шалабаева м - на Байтерек; все дома станции «Озен».
Избирательный участок № 79
Центр – село Тенге, средняя школа № 14
Граница: Все дома по ул. А. Керейулы, С. Ургешбайулы, С. Бегендикулы, К. Корабайулы, Саттигула,Ж. Мынбаева, А. Жангельдина, А. Тобанияза, Т. Балтабасулы, Ер Шабая, Казахстан, Балуанияз, Ер Кармыс, Толе би, А. Айтниязова, Д. Нурпеисовой, М. Толеуулы, Ж. Нажимеденова, Ж. Бейнеубаева, Н. Абдирова, Н. Тлендиева, Т. Токтарова, Т. Айбергенова, М. Толебаева, Г. Муратбаева, М. Габдуллина, С. Торайгырова, И. Есенберлина, А.Жубанова, М.Сатыбалдиева села Тенге.
Избирательный участок № 80
Центр – село Кызылсай, средняя школа № 4
Граница: все дома расположенные в селе Кызылсай
Избирательный участок № 81
Центр – село Кызылсай, в/ч № 2018
Граница: в/ч 2018 расположенный в селе Кызылсай
Избирательный участок № 142
Центр – мкр. Аксу, средняя школа № 15
Граница: дома по ул. О. Балгымбаева; все дома по ул. Байшешек, Жемисти, Лалагул, Алмажай, Кокорай, Самал, Сандугаш, Кызгалдак м-на Рахат; все дома по ул. О. Бисалиева, Бокен би, ул. № 3 расположенным в районе молокозавода м-на Аксу.
Избирательный участок № 143
Центр – село Тенге, средняя школа № 17
Граница: Все дома по ул. Достык Дангылы, М. Оскинбаева, М. Бегенова, Мурын жырау, Тамшалы, Ботагоз, Калнияз акына, Желтоксан, Женис, Акбобек, И. Суюбайулы, К. Кулшарулы, Б. Бисенгалиева, О. Наятулы, Абиш Кожа, Ж. Кулжанова, Н. Таженова, О. Имангазыулы, Ч. Рахманулы, К. Байсеитовой, Ш. Айманова, Р. Кошкарбаева села Тенге.
Избирательный участок № 149
Центр – мкр. Шугыла, начальная школа № 12

Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/ 9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы – Өркен шағынауданы, № 11 бастауыш мектеп
Шекарасы: Өркен шағынауданындағы № 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы – Өзен стансасы, Үстірт мемлекеттік табиғи қорығының
ғимараты
Шекарасы: Теңге ауылындағы Құлшар күйші, А.Өтембетұлы, Н.Шыршығұлұлы, Д.Тәжиев, А.Оңғарбекұлы, К.Надырбаев, Бейбітшілік, Фетисов көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі
Орталығы – 3 а шағынауданы, «Жалын» кинотеатры
Шекарасы: Шұғыла шағынауданындағы №№ 24/26, 27, 28, 29 үйлер; 3 А шағынауданындағы №№1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 9, 10, 11, 12  үйлер.
№ 174 сайлау учаскесі
Орталығы – Ақсу шағынауданы, № 18 орта мектеп
Шекарасы: Т. Айдаров көшесіндегі үйлер; Ақсу шағынауданындағы Тәжіғалиев, Абылхайыр хан, Ж. Дәуітов, М. Қайырлиев, Т. Қағазов, Ерменбет би, Ақкетік, Қызылқұм, Сауысқан, Манат, Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, А. Еремин, М. Абдыхалықов, М. Әуезов, С. Сейтқазиев, Е. Таймасов, Б. Момышұлы, Б. Тұрниязұлы, Ш. Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер; Жұлдыз, Мерей шағынаудандырының барлық көшелеріндегі үйлер.
№ 175 сайлау учаскесі
Орталығы – Арай шағынауданы, № 19 орта мектеп
Шекарасы: Өркен шағынауданындағы №№ 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 үйлер; Ақбұлақ шағынауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, № 15, Н. Тлеубергенов, Т. Жаңаев, Т. Қадыров, М. Кулебякин, Т. Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Т. Алдашев көшесіндегі үйлер; Мамыр шағынауданындағы № 5а, Е. Бөкенбаев, Жаманқара Иса, А. Тілеген, Х. Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 176 сайлау учаскесі
Орталығы – Шаңырақ шағынауданы, обл. балалар үйінің ғимараты
Шекарасы: Нефтебаза ғимаратындағы барлық үйлер; Мұнайлы шағынауданындағы Қ. Сатыбаев, С. Ысқақов, Қ. Сарбөпеев, М. Губайдуллин, Қ. Нұрғалиев, О. Бердығожин, Д. Клинчев, М. Бисекенов, Б. Әбілханов, № 7, Д. Бисекенов, Қонай батыр, № 9а көшелеріндегі үйлер; Бостандық шағынауданындағы Ғ. Қайсағалиев, И. Қыдырғалиев, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова, І. Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Б. Нұрбаев, Ш. Маханбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, С. Мұқашев, Асау Барақ, С. Салахиев, Ш. Қожаев, Ф. Қатпашев, Қыдырша Ата, О. Нұрмағанбетов, А. Айтқұлұлы, Т. Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер.

Граница: Дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/ 9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 м-на Шугыла;
Избирательный участок № 150
Центр – мкр. Оркен, начальная школа № 11
Граница: Дома № 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 34 м - на Оркен.
Избирательный участок № 151
Центр – станция «Озен», здание Устюртского государственного природного заповедника
Граница: Все дома по ул. Кулшар куйши, А. Отембетулы, Н. Шыршыгулулы, Д. Тажиева, А. Онгарбекулы, К. Надырбаева, Бейбитшилик, Фетисова села Тенге.
Избирательный участок № 173
Центр – мкр. 3 а, здание кинотеатра «Жалын»
Граница: Дома №№ 24/26, 27, 28, 29 м - на Шугыла; дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 м-на 3 «А».
Избирательный участок № 174
Центр – мкр. Аксу, средняя школа № 18
Граница: дома по ул. Т. Айдарова; все дома по ул. Тажигалиева, Абылхайыр хана, Ж.Дауитова, М.Кайырлиева, Т. Кагазова, Ерменбет би, Аккетик, Кызылкум, Сауыскан, Маната, Жосалы, Устюрт, Женис, Матжан би, А. Еремина, М. Абдихалыкова, М. Ауезова, С. Сейтказиева, Е. Таймасова, Б. Момышулы, Б. Турниязулы, Ш. Болтекулы м - на Аксу; все дома по всем улицам м-нов Жулдыз, Мерей.
Избирательный участок № 175
Центр – мкр. Арай, средняя школа № 19
Граница: Дома №№ 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75 м-на Оркен. Азаттык, Кулбарак батыра, Бозашы, № 15, Н. Тлеубергенова, Т. Жанаева, Т. Кадырова, М. Кулебякина, Т. Ашимбаева м-на Акбулак; дома по ул. Т. Алдашева; все дома по ул. № 5 а, Е. Бокенбаева, Жаманкара Иса, А. Тилеген, Х. Озбеккалиева, Ер Толеп м - на Мамыр.
Избирательный участок № 176
Центр – мкр. Шанырак, здание обл. детского дома
Граница: Дома расположенные в здании Нефтебазы; все дома по улицам К. Сатыбаева, С. Ыскакова, К. Сарбопеева, М. Губайдуллина, К. Нургалиева, О. Бердыгожина, Д. Клинчева, М. Бисекенова, Б. Абылханова, № 7, Д. Бисекенова, Конай батыра, № 9 а м - на Мунайлы; все дома по ул. Г. Кайсагалиева, И. Кыдыргалиева, А. Молдагуловой, М. Маметовой, И. Курбанбаева, Шегем Кобен би, Б. Нурбаева, Ш. Маханбетова, Куиши Коныр, Акпан батыра, С. Мукашева, Асау Барак, С. Салахиева, Ш. Кожаева, Ф. Катпашева, Кыдырша ата, О. Нурмаганбетова, А. Айткулулы, Т. Байдалиевой м - на Бостандык.