2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарақия аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/228 шешімі. Қарақия ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-4-112 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 – қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 670 059 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 954 403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 9 459 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 119 676 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 586 521 мың теңге;
2) шығындар – 5 896 031 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 979 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 500 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 19 656 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 656 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 285 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 285 607 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.11 № 35/247 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.03 № 37/259 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.09 № 39/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.28 № 40/286 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.12 № 41/290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 - 2013 жылдарға аудандық бюджеттен кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемде бекітілсін:
1) Төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы 62,1 пайыз;
2) Төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы 100 пайыз;
3) Қызметін біржолғы талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы 100 пайыз;
4) Төлем көзінен ұсталатын, шетел азаматтарының кірістерінен алынатын жеке табыс салығы 100 пайыз;

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Каракиянского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 32/228. Зарегистрировано Управлением юстиции Каракиянского района 27 декабря 2010 года № 11-4-112. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года" О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 Об областном бюджете на 2011-2013 годы РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 670 059 тысячи тенге, в том числе по:
Налоговым поступлениям – 3 954 403 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 459 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 119 676 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 586 521 тысяч теңге;
2) затраты – 5 896 031 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 979 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 500 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 19 656 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 656 тысяч тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 285 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 285 607 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.04.2011 № 35/247 (вводится в действие с 01.01.2011); от 03.08.2011 № 37/259 (вводится в действие с 01.01.2011), от 09.09.2011 № 39/269 (вводится в действие с 01.01.2011); от 28.10.2011 № 40/286 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.12.2011 № 41/290 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить нормативы отчислений районного бюджета в следующих объемах:
1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты 62,1
2) Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты 100%
3) Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам 100%
4) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты 100%

5) Төлем көзінен ұсталмайтын, шетел азаматтарының кірістерінен алынатын жеке табыс салығы 100 пайыз;
6) Әлеуметтік салық 61,9 пайыз;
Ескерту. 2 - тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.11 № 35/247 2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.08.03 № 37/259 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.09 № 39/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.28 № 40/286 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.12 № 41/290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
3. 2011 жылға төменгі сатыдағы бюджеттерден облыстық бюджетке 724674 мың теңге көлемінде бюджеттік алымдар аударылатыны ескерілсін.
4. Облыстық бюджеттен "Жол картасы" бағдарламасы аясында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетке 394 566 мың теңге нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
5. Құқық берілсін:
Облыс әкімдігі және аудан әкімдігі қаулыларымен бекітілген тәртіптер мен ережелерге сәйкес:
қалалардың әкімшілік басқаруындағы аумақтарда орналаспаған ауылдық (селолық) елді мекендерде және поселкелерде жұмыс жасайтын мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне, мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының қызметкерлеріне 25% жоғары жалақы (тарифтік мөлшерлеме) белгіленсін.
Нан - бөлке өнімдеріне бағаның өсуіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтарға тоқсан сайынғы өтемақы төлеуге, бір жарым айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде қосымша үстемақыға;
Бір жолғы материалдық көмек:
Аз қамтамасыз етілген және аса мұқтаж азаматтарға бар қаржы көлеміне сәйкес бір жолғы материалдық көмек;
Жеңіс күніне (9 мамыр)
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне – 100 мың теңге көлемінде;
Ауғанстандағы соғысқа қатысушыларға – 50 мың теңге;
Чернобыль АЭС - індегі апатының салдарынан мүгедек болғандарға 60 мың теңге;
1988 - 1989 жылдардағы Чернобыль АЭС - дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушылардың, қоныс аудару күнінде құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және көшіру аймағынан қоныс аударғандардың (өз еркімен кеткендердің) және Қазақстан Республикасына қоныстанғандардың қатарындағы адамдарға - 20 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы ҚСР одағының ордендерімен және және медальдарымен марапатталған 1941 жылдың 22 маусымынан бастап 1945 жылдың 9 мамырына дейінгі кезеңде кемінде 6 ай жұмыс істегендер (қызмет еткендер) және тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін орден, медальдерімен марапатталмаған адамдарға – 10 мың теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғысы кезінде қаза болған, жауынгерлердің екінші рет некеге отырмаған жесірлеріне – 40 мың теңге мөлшерінде;
Қайтыс болған Ұлы Отан соғысының мүгедектерінің әйелдеріне - 10 мың теңге мөлшерінде;
Жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға – 50 мың теңге;
Жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға – 60 мың теңге;
Азаматтарға жекелеген топтарына айтулы күндерге біржолғы материалдық көмек:
Қарттар күніне - (30 тамыз)

5) Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 100%
6) Социальный налог 61,9
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2010); от 11.04.2011 № 35/247 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.08.2011 № 37/259 (вводится в действие с 01.01.2010); от 09.09.2011 № 39/269 (вводится в действие с 01.01.2011); от 28.10.2011 № 40/286 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.12.2011 № 41/290 (вводится в действие с 01.01.2011).
3. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные изъятия 724 674 тысяч тенге для перечисления в областной бюджет.
4. Из областного бюджета в районный бюджет в рамках программы "Доржная карта" реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров были предусмотрены 394 566 тясяч тенге.
5. Предоставить право:
Установить социальную помощь в размере 12,1 тысяч тенге на приобретение топлива и возмещение расходов на коммунальные услуги специалистам государственных организаций образования, здравоохранения социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах;
Установить повышенные на 25 процентов оклады и тарифные ставки специалистам государственных организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельских населенных пунктах, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Ежеквартальные выплаты отдельным категориям граждан в связи с удорожанием цен на хлебо-булочные изделия, в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
Единовременная материальная помощь
Единовременная материальная помощь малообеспеченным и остро нуждающимся гражданам исходя из имеющихся средств в районном бюджете.
Ко дню победы (9 мая)
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - в размере 100 тысяч тенге;
Военнослужащие принимавшие участие в боевых действия в Афганистане - 50 тысяч тенге;
Лицам, ставшие инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской АЭС - 60 тысяч тенге;
Участники ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988 - 1989 годах, эвакуированных с зоны заражения для переселения, включая не родившихся еще младенцев в утробе (добровольно покинувших) и переселившихся в Республику Казахстан – 20 тысяч тенге;
Лицам, награжденным орденами и медалями за самоотверженный труде и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года в тылу и не награжденные орденами и медалями за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу – 10 000 тенге;
Вдовам участников Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак - в размере 40 тысяч тенге;
Вдовам умерших инвалидов участовавших в Великой Отечественной войне - в размере 10 тысяч тенге;
Лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 50 тысяч тенге;
Лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 60 тысяч тенге;
Единовременная материальная помощь отдельным категориям граждан;
Ко дню пожилых людей (30 августа)

Жасы 70-тен асқан қартайған жалғызілікті зейнеткерлерге - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Мүгедектер күніне (жыл сайын қазанның екінші жексенбісі);
16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға – 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Облысқа сіңірген еңбегі үшін дербес зейнетақы тағайындалған адамдарға – 36 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Республикалық дербес зейнеткерлерге 60 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Қазақстан Республикасына көшіп келу квотасынан тыс келіп жатқан оралмандарға, бірге тұратын 18 жасқа дейінгі төрт және одан да көп балалары бар оралман отбасыларға өтемақы төлеуге, аталған оралмандарға қаражат отбасына - 50 еселік есептік көрсеткіш есебінен бөлінетін болып белгіленсін;
Ауданның жалпы білім ұйымдарының түлектеріне Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек төлеуге – 14 461 мың теңге;
Ай сайынғы қосымша үстемақы:
Үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Тоқсан сайынғы қосымша үстемақы:
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын 1 - ші және 2 - ші топтағы мүгедектерге – 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Асыраушысынан айырылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға – 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
Ай сайынғы қосымша үстемақы:
Асыраушысынан айырылуына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.
Ескерту. 2 - тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.04.11 № 35/247 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 теңге болып бекітілсін.
Ескерту. Ескерту. 6 - тармаққа өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.04.11 № 35/247 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі);2011.08.03 № 37/259 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
6 - 1. 2011 жылға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Мектепке дейінгі ұйымдардың мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру;
Арнайы орта және жалпы орта мемлекеттік білім ұйымдарын физика, химия, биология кабинеттерімен жабдықтауға;
Бастауыш, арнайы орта және жалпы орта мемлекеттік білім ұйымдарын лингофон мультимедиялық кабинеттерімен қамтамасыз ету;
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
Эпизоотияға қарсы іс - шаралар жүргізуге;
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
"Бизнес жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті қолдауға.
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында еңбек ақыны ішінара субсидиялау;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету.
Ескерту. 6 - 1 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.04.11 № 35/247(2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

Одиноким пенсионерам старше 70 лет в размере 2 - х месячных расчетных показателей;
Ко дню инвалидов (Второе воскресенье октября)
Детям-инвалидам до 16 лет в размере 2 - х месячных расчетных показателей;
Персональным пенсионерам областного значения в размере 36 - ти месячных расчетных показателей;
Персональным пенсионерам республиканского значения в размере 60 - ти месячных расчетных показателей;
На выплату компенсации для многодетных семей оралманов, четырех и больше, не достигшие 18 - ти лет, переселившихся в Республику Казахстан вне квоты в размере 50 - ти месячных расчетных показателей;
Социальная помощь выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан – 14 461 тысяч тенге;
Ежемесячную дополнительную надбавку:
Детям- инвалидам с детства, воспитывающимся и обучающимся на дому, в размере 5 - ти месячных расчетных показателей;
Ежеквартальную дополнительную надбавку:
Получателям государственных социальных пособий 1 - ой и 2 - ой группы инвалидности в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
Получателям государственных социальных пособий по потере кормильца в размере 1,5 месячного расчетного показателя;
Ежемесячная дополнительная надбавка:
Получателям государственных социальных пособий по потере кормильца в размере 1 месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 5 изменениями, внесеными решениями Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.04.2011 № 35/247 (вводится в действие с 01.01.2010).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа 0 тенге.
Сноска. Пункт 6 изменением, внесенными решениями Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.04.2011 № 35/247 (вводится в действие с 01.01.2010); от 03.08.2011 № 37/259 (вводится в действие с 01.01.2010).
6 - 1. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего образования;
Создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей, оставшегося без попечения родителей;
Проведение противоэпизоотическых мероприятий;
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020";
Увеличение доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
Частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
Обеспечение деятельности центров занятости в рамках Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 - 1 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011); от 11.04.2011 № 35/247 (вводится в действие с 01.01.2010).

6 - 2. 2011 жылға республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жетібай кентіндегі 624 орындық орта мектептің құрылысы;
Аққұдық селосын сумен қамту мен Ақмая жерінде тұшыту қондырғысын жинақтау және ұңғымаларды жарақтандыру;
Жетібай кентлішілік су құбырының құрылысы;
Түйесудан Құланды селосына дейінгі қолданыстағы су өткізгішінен басталатын су құбырының құрылысы;
ММГ - ӘҚБ станциясынан Мұнайшы кентіндегі резервуармен Жетібай станциясына дейінгі магистральды су құбырының құрылысы;
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға;
"Нұрлы көш" мемлекеттік бағдарламасы бойынша инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға;
Мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына.
Ескерту. 6 - 2 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6 - 3. Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін:
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру;
"Нұрлы көш" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша тұрғын үй құрылысына.
Ескерту. 6 - 3 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6 - 4.Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді республикалық бюджетке қайтару.
Ескерту. 6 - 4 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.02.01 № 34/241 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6 - 5. 2011 жылға облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Жетібай кентіндегі спорт кешенінің құрылысы;
Мұнайшы кентіндегі № 7 орта мектебіне жапсаржай құрылысы;
Жетібай стансасына 50 орындық балабақша құрылысы;
Жетібай кентіндегі 280 орындық балабақша құрылысы.
Ескерту. 6 - 5 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.08.03 № 37/259 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
6 - 6. 2011 жылға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындарында студенттерді оқыту үшін облыс әкімінің гранты бойынша.
Ескерту. 6 - 6 - тармақпен толықтырылды - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.09.09 № 39/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
7. 2 - қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттің, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2011-2013 жылға арналған даму бағдарламалар тізбесі бекітілсін.

6 - 2. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
Строительство средней школы на 624 мест в поселке Жетыбай;
Обустройство скважин и монтаж опреснительной установки в местности Акмая и водоснабжение села Аккудук;
Строительство внутри поселкового водопровода в поселке Жетыбай;
Строительство водопровода от существуещего водовода Туйесу до села Куланды;
Магистральный водопровод от станции УСО ММГ до резервуара поселка Мунайшы до станций Жетыбай;
Развитие, обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры;
Развитие, обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой "Нурлы кош";
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 - 2 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011);
6 - 3. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета:
Для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
Строительство жилья в рамках реализации пилотных проектов по программе "Нурлы кош".
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 - 3 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011);
6 - 4. Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в республиканский бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 - 4 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 01.02.2011 № 34/241 (вводится в действие с 01.01.2011);
6 - 5. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
Строительство спорт комплекса в поселке Жетыбай;
Строительство пристройки средней школы № 7 в поселке Мунайшы;
Строительство детского сада на 50 мест в станции Жетыбай;
Строительство детского сада на 280 мест в поселке Жетыбай.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 - 5 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 03.08.2011 № 37/259 (вводится в действие с 01.01.2011);
6 - 6. В районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета:
На обучение студентов в высших учебных заведениях Республики Казахстан по гранту акима области.
Решение дополнено пунктом 6-6 в соответствии с решением Каракиянского районного маслихата от 09.09.2011 № 39/269 (вводится в действие с 01.01.2011);
7. Утвердить согласно приложению 2 перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2011-2013 годы.

8. 3 - қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттің атқарылу үрдісінде секвестрге жатпайтын 2011-2013 жылға арналған бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 4 - қосымшаға сәйкес "Жол картасы" бағдарламасы аясында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде атқарылатын жұмыстардың тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Т.Тәжібаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық экономика және қаржы
бөлімінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова
21 желтоқсан 2010 ж
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
01 ақпан № 34/241 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 2 - қосымша жаңа редакцияда - Қарақия аудандық мәслихатының 2011.08.03 № 37/259 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.09.09 № 39/269 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.28 № 40/286 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.12.12 № 41/290 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)Шешімдерімен.
Сан
Сын
Ішк Сын
Атауы

8. Утвердить согласно приложению 3 перечень программ не подлежащих секвестированию.
9. Утвердить согласно приложению 4 перечень работ в рамках программы "Доржная карта" реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Т.Тажибаев
Секретарь районного
маслихата
А.Мееров
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2010 года № 32/228
Районный бюджет на 2011-2013 годы
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата от 03.08.2011 № 37/259 (вводится в действие с 01.01.2010); от 09.09.2011 № 39/269 (вводится в действие с 01.01.2011); от 28.10.2011 № 40/286 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.12.2011 № 41/290 (вводится в действие с 01.01.2011).
Кат
клас
подклас
Наименование

003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
004
Ақпараттық жүйелер құру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
005
Ақпараттық жүйелер құру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
474
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
12
Көлік және коммуникация
458
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

003
Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
014
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
004
Создание информационных систем
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
011
Развитие объектов культуры
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
005
Создание информационных систем
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
002
Ақпараттық жүйелер құру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
020
Ақпараттық жүйелер құру
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
21 желтоқсан № 32/228 шешіміне
3 - қосымша
2011 - 2013 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН АУДАНДАР МЕН ҚАЛАЛАР БЮДЖЕТТЕРІНІҢ ОРЫНДАЛУ ПРОЦЕСІНДЕ СЕКВЕСТРГЕ ЖАТПАЙТЫН БЮДЖЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАР ТІЗБЕСІ
Фтоп
Әкімші
Бағ
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
21 желтоқсан № 32/228 шешіміне
4 - қосымша
2011 - 2013 ЖЫЛДАРҒА АРНАЛҒАН АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТТЕ "ЖОЛ КАРТАСЫ" БАҒДАРЛАМАСЫ АЯСЫНДА ӨҢІРЛІК ЖҰМЫСПЕН ҚАМТУ ЖӘНЕ КАДРЛАРДЫ ҚАЙТА ДАЯРЛАУ СТРАТЕГИЯСЫН ІСКЕ АСЫРУ ШЕҢБЕРІНДЕ АТҚАРЫЛАТЫН ЖҰМЫСТАРДЫҢ ТІЗБЕСІ ( БЮДЖЕТТІК БАҒДАРЛАМАЛАР )
Фтоп
Әкімші
Бағ
Атауы
04
Білім беру

014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
020
Создание информационных систем
Приложение 3
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2010 года № 32/228
ПЕРЕЧЕНЬ БЮДЖЕТНЫХ ПРОГРАММ НЕ ПОДЛЕЖАЩИХ СЕКВЕСТРУ В ПРОЦЕССЕ ИСПОЛНЕНИЯ МЕСТНОГО БЮДЖЕТА НА 2011-2013 ГОДЫ
Ф гр
адм
прог
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 4
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2010 года № 32/228
ПЕРЕЧЕНЬ БЮДЖЕТНЫХ ПРОГРАММ В РАМКАХ РЕАЛИЗАЦИИ СТРАТЕГИИ РЕГИОНАЛЬНОЙ ЗАНЯТОСТИ И ПЕРЕПОДГОТОВКИ КАДРОВ МЕСТНОГО БЮДЖЕТА НА 2001-2013 ГОДЫ
Ф гр
адм
прог
Наименование
04
Образование