"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 23 ақпанда № 3705 тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 30 января 2010 года № 43. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 23 февраля 2010 года № 3705
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3666, 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар су тоғандарының тізбесі мынадай мазмұндағы, реттік 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757-жолдармен толықтырылсын:
"

1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3666, опубликовано в газетах от 29 января 2009 года "Костанайские новости", от 30 января 2009 года "Қостанай таңы") следующие дополнения:
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковыми номерами 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756, 757, следующего содержания:
"