Арқалық қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 354 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 30 желтоқсанда № 3747 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арқалық қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Аркалыка
Решение маслихата Костанайской области от 3 декабря 2010 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2010 года № 3747
Костанайской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Аркалыка.