Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 283 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қаңтарда № 9-2-151 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 258 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3702 шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-150, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8551622 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6241294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 416536 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1880612 мың теңге;
2) шығындар – 8616117,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 89600 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 89600 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (теріс) – 154095,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154095,8 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          А. Хасен
Қалалық мәслихатының хатшысы               В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ М. Досболов
2010.01.15
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ С. Искуженов
2010.01.15
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Е. Зикеев
2010.01.15
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 января 2010 года № 283. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 22 января 2010 года № 9-2-151
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 11 января 2010 года № 258 "О внесении изменений и дополнений в решение от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3702, постановление акимата города Рудного от 12 января 2010 года № 1 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 267 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-150, опубликованное 15 января 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 вышеуказанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 8551622 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6241294 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 416536 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1880612 тысяч тенге;
2) затраты – 8616117,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 89600 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 89600 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (отрицательное) – 154095,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154095,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 утвержденные вышеуказанным решением, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                А. Хасен
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
____________ М. Дуспулов
15.01.2010
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________ С. Искуженов
15.01.2010
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
____________ Е. Зикеев
15.01.2010
Приложение 1
к решению маслихата