Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 306 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде № 9-2-157 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 294 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3713 шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 352 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-150, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасында:
"8551622" саны "8656712" санымен ауыстырылсын;
"416536" саны "516536" санымен ауыстырылсын;
"1880612" саны "1885702" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"8616117,8" саны "8731734,1" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"89600" саны "101436" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"154095,8" саны "176458,1" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"154095,8" саны "176458,1" санымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
"49490" саны "27382,8" санымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің "2010 жылға арналған Қашар поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі" атты 6-қосымшасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 306. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 28 апреля 2010 года № 9-2-157
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 16 апреля 2010 года № 294 "О внесении изменений и дополнений в решение от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3713, постановление акимата города Рудного от 19 апреля 2010 года № 352 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 267 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-150, опубликованное 15 января 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 вышеуказанного решения:
в подпункте 1):
цифры "8551622" заменить цифрами "8656712";
цифры "416536" заменить цифрами "516536";
цифры "1880612" заменить цифрами "1885702";
в подпункте 2):
цифры "8616117,8" заменить цифрами "8731734,1";
в подпункте 4):
цифры "89600" заменить цифрами "101436";
в подпункте 5):
цифры "154095,8" заменить цифрами "176458,1";
в подпункте 6):
цифры "154095,8" заменить цифрами "176458,1";
в пункте 3 вышеуказанного решения:
цифры "49490" заменить цифрами "27382,8";
приложения 1, 2, 3 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
в приложении 6 "Перечень бюджетных программ поселка Качар на 2010 год", к вышеуказанному решению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":

001 бюджеттік бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"023 Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жабдықтау";
жоғарыда көрсетілген шешімнің "2010 жылға арналған Горняцк поселкесінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі" атты 5-қосымшасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
001 бюджеттік бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 023 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"023 Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жабдықтау".
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың он екінші
кезекті сессиясының төрағасы                Ю. Бариев
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Досболов
20.04.2010 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Искуженов
20.04.2010 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаменті Рудный қаласы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Зикеев
20.04.2010 ж.
Мәслихаттың
2010 жылғы 20 сәуірдегі
№ 306 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2010 жылға арналған қалалық бюджеті
Санат
Сома,
мың
теңге
Сынып
Кішi сынып
Атауы
I. Кірістер

после бюджетной программы 001 дополнить бюджетной программой 023 следующего содержания:
"023 Материально-техническое оснащение государственных органов";
в приложении 5 "Перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2010 год", к вышеуказанному решению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа":
после бюджетной программы 001 дополнить бюджетной программой 023 следующего содержания:
"023 Материально-техническое оснащение государственных органов".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель двенадцатой очередной
сессии городского маслихата                Ю. Бариев
Секретарь городского маслихата            В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________________ М. Дуспулов
20.04.2010 г.
Начальник государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_____________________ С. Искуженов
20.04.2010 г.
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Рудному
Налогового департамента по Костанайской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________________ Е. Зикеев
20.04.2010 г.
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 апреля 2010 года № 306
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 267
Городской бюджет города Рудного на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

44006
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге
әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық
орталығы
26874
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
11551
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
15437
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
772
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде әскери
бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық көмек
төлеу

44006
015
Территориальные центры
социального обслуживания
пенсионеров и инвалидов
26874
016
Государственные пособия на детей
до 18 лет
11551
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
15437
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан,
а также оплаты им и
сопровождающим их лицам расходов
на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных
мероприятиях в городах Москва,
Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
772
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне