Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қалалық мәслихатының 2010 жылғы 7 шілдедегі № 338 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 шілдеде № 9-2-164 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3728, Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 320 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № 725 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-150, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасында:
"8656712" деген сандар "8739620,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"1885702" деген сандар "1968610,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"8731734,1" деген сандар "8814642,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
"27382,8" деген сандар "42097,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   И. Шульга
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
07.07.2010 ж.
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша салық
департаменті Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ О. Рабченюк
07.07.2010 ж.
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
______________ С. Фаткуллина
07.07.2010 ж.
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 7 июля 2010 года № 338. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 9 июля 2010 года № 9-2-164
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 2 июля 2010 года № 320 "О внесении изменений в решение от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3728, постановление акимата города Рудного от 2 июля 2010 года № 725 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 267 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-150, опубликованное 15 января 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "8656712" заменить цифрами "8739620,7";
цифры "1885702" заменить цифрами "1968610,7";
в подпункте 2):
цифры "8731734,1" заменить цифрами "8814642,8";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "27382,8" заменить цифрами "42097,8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                И. Шульга
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_____________ С. Искуженов
07.07.2010 г.
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу Рудному
Налогового департамента по
Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ О. Рабченюк
07.07.2010 г.
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_____________ С. Фаткуллина
07.07.2010 г.
Приложение
к решению маслихата

44006
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге
әлеуметтiк қызмет көрсету
аумақтық орталығы
27155
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
11551
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
15607
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
772
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945 жылғы
3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

44006
015
Территориальные центры
социального обслуживания
пенсионеров и инвалидов
27155
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
11551
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
15607
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
772
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по
3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях,
в военно-учебных заведениях,
не входивших в состав
действующей армии,
награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу
над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне