Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 383 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 желтоқсанда № 9-2-171 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, сондай-ақ Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 3742, Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 350 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін, Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 1308 "Рудный қалалық мәслихатының қарауына Рудный қалалық мәслихатының "Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын енгізу туралы" қаулысын қарап мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 267 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-150, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"8728278,7" деген сандар "8722037,7" деген сандармен ауыстырылсын;
"1999018,7" деген сандар "1992777,7" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында:
"8779300,8" деген сандар "8773059,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                        Ю. Желваков
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Қостанай
облысы бойынша салық
департаменті Рудный
қаласы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ О. Рабченюк
2010 жылғы 9 желтоқсанда
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ М. Досболов
2010 жылғы 9 желтоқсанда
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ С. Искуженов
2010 жылғы 9 желтоқсанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 383 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2010 жылға арналған қалалық бюджеті
Санат
Сома, мың
теңге
Сынып
Кішi сынып
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 9 декабря 2010 года № 383. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 15 декабря 2010 года № 9-2-171
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев решение Костанайского областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в решение от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы", номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3742, постановление акимата города Рудного от 3 декабря 2010 года № 1308 "О внесении на рассмотрение в Рудненский городской маслихат проекта решения Рудненского городского маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 267 "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 267 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-150, опубликованное 15 января 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "8728278,7" заменить цифрами "8722037,7";
цифры "1999018,7" заменить цифрами "1992777,7";
в подпункте 2):
цифры "8779300,8" заменить цифрами "8773059,8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Ю. Желваков
Секретарь городского
маслихата                                  В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по городу
Рудному Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ О. Рабченюк
9 декабря 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_____________ М. Дуспулов
9 декабря 2010 года
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________ С. Искуженов
9 декабря 2010 года
Приложение
к решению маслихата
от 9 декабря 2010 года № 383
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 267
Городской бюджет города Рудного на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

48726
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге
әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық
орталығы
27662
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
7697
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
11518
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
772
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

48726
015
Территориальные центры социального
обслуживания пенсионеров и
инвалидов
27662
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
7697
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
11518
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
772
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а
также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За
победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне