Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы № 233 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 ақпанда № 9-3-122 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-3-120 санымен тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Т. Уайсов
Арқалық қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Қ. Ағуанов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 212 "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 февраля 2010 года № 233. Зарегистрировано управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 24 февраля 2010 года № 9-3-122
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-120, опубликованное 15 января 2010 года в газете "Торгай") следующие изменения:
приложения 123 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
Аркалыкского городского маслихата          Т. Уайсов
Секретарь
Аркалыкского городского маслихата          К. Агуанов
Приложение 1
к решению маслихата

7589,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6254,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13008,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
54609,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2983,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
135,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу
5715,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20581,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20581,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19661,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
920,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
452393,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
180050,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
50,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
180000,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
180000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
248478,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24640,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24640,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
223838,0
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
223838,0
3
Елді-мекендерді көркейту
23865,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23865,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9486,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3193,0
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу

7589,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся на дому
2000,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
6254,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13008,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
54609,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2983,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
135,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5715,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20581,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20581,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
19661,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
920,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
452393,0
1
Жилищное хозяйство
180050,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
50,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
180000,0
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
180000,0
2
Коммунальное хозяйство
248478,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24640,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24640,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
223838,0
014
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
223838,0
3
Благоустройство населенных пунктов
23865,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23865,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9486,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3193,0
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных