Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 301 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 желтоқсанда № 9-3-136 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 212 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-3-120 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"2943863,0" цифрлары "2938630,0" цифрларымен ауыстырылсын;
"2103286,0" цифрлары "2098053,0" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2920332,4" цифрлары "2915099,4" цифрларымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы, хатшысы                          Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ А. Мұхамбетжанова
2010 жылғы 8 желтоқсанда
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Н. Гайдаренко
2010 жылғы 8 желтоқсанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 08 желтоқсандағы
№ 301 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2010 жылға арналған бюджетi
(мың теңге)
Санаты
2010 жылға
нақтыланған
бюджеті
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.Кiрiстер

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 212 "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 8 декабря 2010 года № 301. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 10 декабря 2010 года № 9-3-136
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-120, опубликованное 15 января 2010 года в газете "Торгай") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "2943863,0" заменить цифрами "2938630,0";
цифры "2103286,0" заменить цифрами "2098053,0";
в подпункте 2):
цифры "2920332,4" заменить цифрами "2915099,4";
приложения 14 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
Аркалыкского Аркалыкского
городского маслихата                       К.Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_________ А.Мухамбетжанова
8 декабря 2010 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
8 декабря 2010 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 08 декабря 2010 года № 301
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 212
Бюджет города Аркалыка на 2010 год
(тысяч тенге)
Категория
Уточненный
бюджет на
2010 год
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

6650,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
13403,6
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
52409,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдарымен қамтамасыз етуге
және ымдау тілі мамандарының,
жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2289,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
6,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка), "1941-1945
жж. Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық
көмек төлеу

6650,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
13403,6
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
52409,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
2289,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
6,0
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а
также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За
победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне