Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 311 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде № 9-4-163 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына, 106, 109-баптарына сәйкес, "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3713 болып тіркелген) Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 294 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-154 болып тіркелген, 2010 жылғы 7, 14 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
екінші абзацта:
"1886405,0" деген сандар "1881945,5" деген сандармен ауыстырылсын, "1387774,0" деген сандар "1412774,0" деген сандармен ауыстырылсын, "483233,0" деген сандар "453773,5" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "1876405,4" деген сандар "1954849,9" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "25000,0" деген сандар "24083,0" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "-20327,4" деген сандар "-102314,4" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "20327,4" деген сандар "102314,4" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
екінші абзацта "68641,0" деген сандар "34320,0" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
бесінші абзацта "822,0" деген сандар "961,0" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "83023,0" деген сандар "41375,5" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген, әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 2614,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 22 апреля 2010 года № 311. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 26 апреля 2010 года № 9-4-163
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 16 апреля 2010 года № 294 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3713) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-154, опубликовано 7, 14 января 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в абзаце втором:
цифры "1886405,0" заменить цифрами "1881945,5", цифры "1387774,0" заменить цифрами "1412774,0", цифры "483233,0" заменить цифрами "453773,5";
в абзаце третьем цифры "1876405,4" заменить цифрами "1954849,9";
в абзаце пятом цифры "25000,0" заменить цифрами "24083,0";
в абзаце шестом цифры "-20327,4" заменить цифрами "-102314,4";
в абзаце седьмом цифры "20327,4" заменить цифрами "102314,4";
в пункте 5:
в абзаце втором цифры "68641,0" заменить цифрами "34320,0";
в пункте 6:
в абзаце пятом цифры "822,0" заменить цифрами "961,0";
в абзаце шестом цифры "83023,0" заменить цифрами "41375,5";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 2614,0 тысяч тенге;

сумен жабдықтаудың жүйесін дамытуға 8425,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Лисаков қаласы Октябрь кентінің су құбырының таратушы желілерін қайта құруға (Абай көшесі: 14 су жүргізетін құбыр құдығынан Целинная көшесіне дейін; Алма-Атинская көшесі: Уральская көшесінен Горький көшесіне дейін; Буденного көшесінен Уральская көшесіне дейін; екінші өрлеудің сорабынан Комсомольская көшесіне дейін) - 8425,0 мың теңге сомасында жобалау-іздеу жұмыстарына.";
6-1-тармақта:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген, әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге 17560,0 мың теңге сомасында;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қаматамасыз етуге 169,0 мың теңге сомасында;";
жетінші абзацта "3491,0" деген сандар "3627,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХV сессияның төрайымы                      Г. Киселева
Қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ З. Фадеева
2010 жылғы 22 сәуір
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 сәуірдегі
№ 311 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 271 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
КІРІСТЕР

на развитие системы водоснабжения в сумме 8425,0 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Октябрьский города Лисаковск (улица Абая: от водопроводного колодца 14 до улицы Целинной; улица Алма-Атинская: от улицы Уральской до улицы Горького; от улицы Буденного до улицы Уральская; от насосной второго подъема до улицы Комсомольская) – проектно-изыскательские работы в сумме 8425,0 тысяч тенге.";
в пункте 6-1:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 17560,0 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 169,0 тысяч тенге;";
в абзаце седьмом цифры "3491,0" заменить цифрами "3627,0";
приложения 1, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХV сессии                     Г. Киселева
Секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
______________________ З. Фадеева
22 апреля 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 апреля 2010 года № 311
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2009 года № 271
Бюджет города Лисаковска на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
ДОХОДЫ

966,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік
көмек көрсету
5863,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
4754,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз етуге, және
ымдау тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
4101,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол
жүруін, сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін адамдарға
Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
169,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде майдандағы
армия құрамына кірмеген, әскери
бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жылдары Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған
әскери қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға) шыққандарға,
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызмет өткерген) адамдарға
біржолғы материалдық көмек төлеу

966,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
5863,0
016
Государственные пособия на детей до
18 лет
4754,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалида
4101,0
019
Обеспечение проезда участникам и
инвалидам Великой Отечественной
войны по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а
также оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия в
праздничных мероприятиях в городах
Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
169,0
020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны, а
также лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью "За
победу над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне