Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 маусымдағы № 287 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде № 9-4-167 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 26.01.2016 № 43 қаулысымен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы белгiленсін.
2. "Лисаков қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің квотаға сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына жіберуін қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                       В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" ММ бастығы
______________ Г. Бермухамбетова

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 22 июня 2010 года № 287. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 21 июля 2010 года № 9-4-167. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26 января 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 26.01.2016 № 43 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата города Лисаковска" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
"Отдел занятости и социальных
программ акимата города Лисаковска"
_________________ Г. Бермухамбетова