Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 341 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде № 9-4-168 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына106109-баптарына сәйкес, "Мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 243 "Қостанай облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3728 болып тіркелген) Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № 320 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-154 болып тіркелген, 2010 жылғы 7, 14 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"1881945,5" деген сандар "1879375,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"453773,5" деген сандар "451203,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"1954849,9" деген сандар "1952279,9" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта ", оның ішінде:
Лисаков қаласы Октябрь кентінің су құбырының таратушы желілерін қайта құруға (Абай көшесі: 14 су жүргізетін құбыр құдығынан Целинная көшесіне дейін; Алма-Атинская көшесі: Уральская көшесінен Горький көшесіне дейін; Буденного көшесінен Уральская көшесіне дейін; екінші өрлеудің сорабынан Комсомольская көшесіне дейін) - 8425,0 мың теңге сомасында жобалау-іздеу жұмыстарына." деген сөздер алынып тасталсын;
6-1-тармақта:
"27600,0" деген сандар "28800,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"58045,0" деген сандар "54275,0" деген сандармен ауыстырылсын;
", оның ішінде:
Лисаков қаласының 20-шағын ауданында су құбырының сыртқы желілерін, канализациясын, байланысты, электрмен жабдықтауды салуға – 38654,0 мың теңге,
Лисаков қаласының 20-шағын ауданында төмен қысымды газ құбырын, сақиналауын және газ таратушы блокты пунктін салуға – 13477,0 мың теңге,
Лисаков қаласының бірінші шағын ауданында № 17 жалдау тұрғын үйдің газбен жабдықтауына – 5914,0 мың теңге." деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 июля 2010 года № 341. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 23 июля 2010 года № 9-4-168
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 2 июля 2010 года № 320 "О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2009 года № 243 "Об областном бюджете Костанайской области на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3728) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-154, опубликовано 7, 14 января 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "1881945,5" заменить цифрами "1879375,5";
цифры "453773,5" заменить цифрами "451203,5";
цифры "1954849,9" заменить цифрами "1952279,9";
в пункте 6 слова ", в том числе:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Октябрьский города Лисаковск (улица Абая: от водопроводного колодца 14 до улицы Целинной; улица Алма-Атинская: от улицы Уральской до улицы Горького; от улицы Буденного до улицы Уральская; от насосной второго подъема до улицы Комсомольская) – проектно-изыскательские работы в сумме 8425,0 тысяч тенге." исключить;
в пункте 6-1:
цифры "27600,0" заменить цифрами "28800,0";
цифры "58045,0" заменить цифрами "54275,0";
слова ", в том числе:
на строительство наружных сетей водопровода, канализации, связи, электроснабжения в 20 микрорайоне города Лисаковска – 38654,0 тысячи тенге,
на строительство газопровода низкого давления, закольцовки и газораспределительного пункта блочного в 20 микрорайоне города Лисаковска - 13477,0 тысяч тенге,
на газоснабжение арендного жилого дома № 17 в первом микрорайоне города Лисаковска – 5914,0 тысяч тенге." исключить;
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

966,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтік көмек көрсету
6300,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
4754,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз етуге, және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
4101,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
169,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген адамдарға, 1941
жылғы 22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде майдандағы армия
құрамына кірмеген, әскери
бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери
қызмет өткерген, "1941-1945
жылдары Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн"
медалімен немесе "Жапонияны
жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның ішінде
запасқа (отставкаға)
шыққандарға, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызмет
өткерген) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

966,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
6300,0
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
4754,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
4101,0
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
169,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне