Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 207 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда № 9-5-102 тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына және Алтынсарин аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 9 ақпандағы № 41 "Алтынсарин ауданының 2010 жылға арналған аудандық бюджетіне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 194 "Алтынсарин ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 9-5-100 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы қаңтар айында "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын (1 қосымша қоса беріліп отыр).
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   В. Максимова
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Құлмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және бюджетті жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
____________ Л. Калюжная
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
____________ К. Нащекина
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 194 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 12 февраля 2010 года № 207. Зарегистрировано управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 22 февраля 2010 года № 9-5-102
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республик Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением акимата Алтынсаринского района от 9 февраля 2010 года № 41 "О внесении изменений и дополнений в районный бюджет Алтынсаринского района на 2010 год" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 194 (номер в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов 9-5-100 опубликованного 21 января 2010 года в газете "Таза бұлақ-Чистый родник") следующие изменения и дополнения:
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции (приложение 1 прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии
Алтынсаринского районного маслихата        В. Максимова
Секретарь
Алтынсаринского районного маслихата        Т. Кульмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
акимата Алтынсаринского района"
_______________ Л. Калюжная
Начальник
государственного учреждения "Отдел
финансов акимата Алтынсаринского района"
_______________ К. Нащекина
Приложение 1
к решению маслихата